Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Dolnośląska rekreacja

Obrazek

Przełom maja i czerwca to świetny czas na imprezy plenerowe, które w najlepszy sposób przyczyniają się do promocji obszarów wiejskich.

Ewelina Cisłak13 maja 2015, 10:02

Kolejny raz Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego w przedostatni weekend maja zaprasza na wydarzenie, które aktywizuje mieszkańców Wrocławia i dolnośląskich obszarów wiejskich. 

24 maja na ul. Zwycięstwa we Wrocławiu odbędzie się impreza pod nazwą III Festyn Dolnośląska Wieś Zaprasza. To tutaj gospodarstwa agroturystyczne i edukacyjne zaprezentują swoje atrakcje, zachęcając do odwiedzenia ich. Z kolei zespoły folklorystyczne wyśpiewają ludowe piosenki i przyśpiewki.
Lokalne stowarzyszenia będą z kolei reprezentowały swoje inicjatywy, uświadamiając atrakcje edukacyjne i rekreacyjne regionu, za sprawą których nastepuje ogromna aktywizacja mieszkańców dolnośląskich wsi.
ec1 z 1
Festyn Dolnośląska Wieś Zaprasza

Festyn Dolnośląska Wieś Zaprasza

Picture of the author
Autor Artykułu:Ewelina Cisłak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)