Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Festiwal Leśnych Smaków w Przytocku już 20 listopada!

Obrazek

 

Koło Gospodyń Wiejskich w Przytocku organizuje wyjątkową imprezę, gdzie odbędzie się degustacja potraw z dziczyzny i leśnych skarbów. Zobacz, jakie atrakcje szykuje KGW w Przytocku!

Dorota Kolasińska9 listopada 2022, 11:31

Koło Gospodyń Wiejskich w Przytocku razem z Nadleśnictwem Warciny, OSP Przytocko oraz Kołem Łowieckim Jaźwiec i Koliber z Warszawy zaprasza na Festiwal Leśnych Smaków, który odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Przytocku 20 listopada br. KGW w Przytocku ma nadzieję, że wydarzenie na stałe wejdzie w kalendarz organizowanych w gminie imprez.

- Szykuje się duża impreza degustacyjna. Będziemy proponować kapuśniak na dziczyźnie, pierogi z kapustą i grzybami, bigos myśliwski, gulasz z dziczyzny z plackiem ziemniaczanym, kotleciki mielone w sosie grzybowym, wyroby z dzika, wiele słodkości i niespodziankę dla gości – wymieniają organizatorki Festiwalu.

Odbędzie się także pokaz kulinarny oraz atrakcje dla najmłodszych. KGW w Przytocku zaznacza, że będzie to pierwszy tego typu festiwal dziczyzny na Pomorzu.

- Liczymy na to, że powodzenie przeprowadzenia imprezy umożliwi nam jej kultywowanie w latach kolejnych i stanie się ona tradycyjną wizytówką regionu. Naszym celem jest integracja społeczności i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, swoją przedsiębiorczością, determinacją i współpracą z lokalnymi organizacjami, które chcą nas wspierać jesteśmy w stanie zmienić polską wieś – zaznacza KGW w Przytocku. Impreza odbędzie się w godz. 12-16.00 w Przytocku w powiecie słupskim, w gminie Kępice.

dkol
Fot. KGW w PrzytockuPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)