Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

#ForumTopAgrar: Wielkopolska Izba Rolnicza zaprasza na pyszną kiełbasę!

Obrazek

Członkowie WIelkopolskiej Izby Rolniczej podczas III Forum Rolników i Agrobiznesu  będą częstować wszystkich jego uczestników pysznym, tradycyjnym przysmakiem.

Bartłomiej Czekała21 listopada 2018, 14:11
Podobnie jak przed rokiem, także i podczas tej edycji naszego Forum wszyscy uczestnicy będą mogli skosztować białej kiełbasy parzonej z Wielkopolski. Tuż po rejestracji każdy gość będzie mógł udać się na zlokalizowane w holu Sali Ziemi stoisko Wielkopolskiej Izby Rolniczej i tam spróbować tego mięsnego przysmaku.

Kiełbaski będzie wydawał Zarząd Wielkopolskiej Izby Rolniczej z prezesem Piotrem Walkowskim na czele. Radzimy, by nie zwlekać z odwiedzinami tego stoiska, bo te pyszne kiełbaski szybko znajdą wielu amatorów i mogą szybko się skończyć. Nasza redakcja próbowała rok temu białej parzonej i możemy zapewnić, że jest przepyszna!

Wielkopolska Izba Rolnicza serdecznie zaprasza do degustacji!

Fot. WIR


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)