Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Izydory 2018: Quad pojechał do właściciela!

11.12.2018

Drukuj

Izydory 2018: Quad pojechał do właściciela!

Artykuł dostępny

W losowaniu szczęście uśmiechnęło się do Michała Zarzeckiego z miejscowości Żebry w woj. Podlaskim. Gdy odwiedziliśmy go przywożąc mu główną nagrodę, opowiedział nam jak to się stało, że wypełnił kupon konkursowy.

r e k l a m a– Jak zobaczyłem, że jest taki konkurs to trochę z ciekawości wziąłem  w nim udział. Czasami mam takie, jakby to powiedzieć, natchnienie. W głowie szybko ułożyła mi się odpowiedź na pytanie konkursowe i tak po prostu ją napisałem. Później wyleciało mi z głowy to, co wysłałem. Przez chwilę miałem myśl, a spróbuję - może akurat. Dałem szczęściu szanse no i wygrałem – mówi szczęśliwy zwycięzca.

Pan Michał gospodaruje na 50 ha gruntów, z czego 20 ha stanowią jego własność, a 30 ha dzierżawi. Utrzymuje 20 szt. krów mlecznych i 30 sztuk opasów. Mleko odstawia do spółdzielni „Mlekpol” w Grajewie. Jak mówi, quad przyda się w codziennym prowadzeniu gospodarstwa.

Polecany artykuł

Dzikie z natury, czyli 5 zaskakujących faktów na temat dziczyzny– Na pewno wykorzystam go do wielu czynności związanych z gospodarstwem, np. przy wyganianiu krów, przy dowozie zboża do wysiewu, a zimą do odśnieżania. Czasami zdarzają się przypadki, że krowa na łące się ocieli. Do tej pory trzeba było albo dojechać tam ciągnikiem, albo uczyć od razu chodzić cielaczka. A teraz można będzie go przenieść na przyczepkę, podpiąć ją do quada i przewieźć do gospodarstwa – planuje nasz zwycięzca i zaraz dodaje: –Na pewno także dla przyjemności, bo będzie można pojechać quadem na ryby lub na grzyby – uśmiecha się.

Pan Michał prenumeruje top agrar Polska od 2008 roku, a w tym roku zaprenumerował dodatkowo dwa inne tytuły z Polskiego Wydawnictwa Rolniczego, czyli profi oraz Tygodnik Poradnik Rolniczy. Zawsze odwiedza nasze stoisko na targach rolniczych w Szepietowie i już dwukrotnie przyjechał aż z Podlasia do Poznania, by wziąć udział w organizowanym przez naszą redakcję Forum Rolników i Agrobiznesu.Zdaniem Michała Zarzeckiego firma przyjazna rolnikowi to taka, która oferuje dobre produkty i musi mieć stały i przyjazny kontakt z rolnikiem. – To jest najważniejsze. Są różne firmy i nie zawsze ten kontakt jest odpowiedni, ale dobra firma musi to mieć – dodaje nowy właściciel Quada.

Nagrodę szczęśliwemu zwycięzcy z ramienia Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o. wręczyła Karolina Lorencowicz (na zdjęciu), dyrektor Działu Marketingu.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek świń: Fakty są bezlitosne

Czytaj

Galeria zdjęć

Nagrodę szczęśliwemu zwycięzcy z ramienia Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o. wręczyła Karolina Lorencowicz (na zdjęciu), dyrektor Działu Marketingu.
Michał Zarzecki planuje wykorzystywać swoją nagrodę do codziennych prac w gospodarstwie.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii