Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Jesienna metamorfoza pani Izy

Izabela Cholewa dzieciństwo i młodość spędziła w stolicy, ale za miłością przeniosła się na odległą wieś w woj. podkarpackim, gdzie dziś wiedzie życie prawdziwej rolniczki zaangażowanej w sprawy lokalne. Sprawdź, jak nasza bohaterka wygląda po metamorfozie.

Paulina Janusz-Twardowska30 września 2021, 13:06

Makijaż: Pani Izabela Cholewa (43 l.) ma drobną i szczupłą twarz, w kształcie odwróconego trójkąta, która nie wymaga mocnego konturowania, tylko podkreślenia kości policzkowych. Cera w dobrej kondycji nie potrzebowała znacznych korekt, ale ujednolicenia kolorytu za pomocą podkładu i zmatowienia sypkim pudrem.

Oczy i usta: Oczy pani Izy są głęboko osadzone, z ukrytą ruchomą częścią powieki i delikatnie opadającym zewnętrznym kącikiem. By je otworzyć i powiększyć, stylistka zastosowała mocne cieniowanie powiek, kładąc kolor wysoko, aż na części łuku brwiowego. Spojrzenie podkreśla górna i dolna mokra kreska, wykonana eyelinerem. Pani Iza, tak jak koleżanka, ma brązową tęczówkę, która dobrze komponuje się z brązami zarówno ciepłymi, jak i zimnymi, nawet wpadającymi w czerń, różnymi odcieniami złota oraz fioletami, bakłażanem czy burgundem. Dopełnieniem makijażu oka są mocno zarysowane brwi. Cienkie usta powiększa konturówka w naturalnym odcieniu i wypełnienie szminką w kolorze zgaszonej czerwieni. Całości dopełnia błyszczyk.

Fryzura: Nasza finalistka niedawno rozjaśniła włosy, co niestety mocno zniszczyło ich strukturę, w związku z użyciem zbyt mocnego utleniacza. By stworzyć bujną i zdrową fryzurę, nasza stylistka zdecydowała się na cięcie do brody z wycieniowanym tyłem i przedłużoną grzywką, czesaną na bok. Młodzieńczości nadaje kolor – różne odcienie ciepłego blondu, uzyskane przez nałożenie lekkiego utleniacza pasmami na folię. Fryzura zawdzięcza kształt suszeniu na okrągłej szczotce.

Sylwetka: nasza bohaterka reprezentuje bardzo szczupłą, dziewczęcą sylwetkę, dzięki czemu może pozwolić sobie na przylegające do ciała stylizacje. Pomimo niewysokiego wzrostu, taki typ budowy ciała umożliwia noszenie spódnic długości midi – u nas w wersji plisowanej. Centymetrów dodają wysokie koturny. Golf w kolorowe paski doskonale wygląda zarówno noszony na wierzch spódnicy, jak i wpuszczony do środka.

Partnerem głównym akcji jest Timac Agro!

Metamorfozy rolniczek przeprowadziły: Magdalena Kocurek – Stolarnia – Warsztat Kobiecości (stylizacja i make-up), Joanna Świergiel – Hair Best (koloryzacja i fryzury), Izabela Dąbrowska-Ochnio – The Body Place (manicure).

Sesja foto: Monika Lisiecka – MGStudio, Katarzyna Sierszeńska – top agrar Polska.

Aby poznać historię pani Izy, sięgnij po październikowe wydanie top agrar Polska.

A jeśli i Ty chciałabyś zmienić swój wizerunek weź udział w naszym konkursie Metamorfozy rolniczek. Przed nami zimowa odsłona naszej akcji. Nie czekaj, zgłoś się – na stronie www.topagrar.pl/konkursy/ i wypełnij formularz w zakładce „Kobiece metamorfozy z Timac Agro”. Spraw sobie prezent na nadchodzące święta!

Zgłoś się: KLIKNIJ TUTAJ


1 z 18
Obrazek

2 z 18
Obrazek

3 z 18
Obrazek

4 z 18
Obrazek

5 z 18
Obrazek

6 z 18
Obrazek

7 z 18
Obrazek

8 z 18
Obrazek

9 z 18
Obrazek

10 z 18
Obrazek

11 z 18
Obrazek

12 z 18
Obrazek

13 z 18
Obrazek

14 z 18
Obrazek

15 z 18
Obrazek

16 z 18
Obrazek

17 z 18
Obrazek

18 z 18
Obrazek

Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)