Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Kobiety agrobiznesu: Iwona Grzybowska, prezes OSM Łowicz

Trzy miesiące po urodzeniu dziecka wróciła na pełny etat na stanowisko prezesa, by ratować spółdzielnię. Iwona Grzybowska dziś dzieli czas między pracę w OSM Łowicz a rodzinę, dla siebie ma go ciut mało. Mimo to promienieje.

Paulina Janusz-Twardowska3 stycznia 2022, 15:28
Iwona Grzybowska tylko w zeszłym roku zdobyła m.in. statuetkę Kobiety Biznesu na Międzynarodowym Forum Spółdzielczości Mleczarskiej i zajęła 2. miejsce w rankingu 100 Kobiet Biznesu organizowanym przez Puls Biznesu.

Podźwignęła OSM Łowicz z kolan, choć przyznaje, że przed firmą jest wciąż wiele zadań. Jednocześnie jest pełnoetatową żoną i mamą trójki dzieci. W wywiadzie dla top agrar Polska, mówi o trudnościach, jakie napotkała i rozwiązaniach, które pozwoliły jej osiągnąć sukces.


Zobacz wywiad!


Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)