Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Matrymonialna strona targów

Obrazek

Targi Agro Show to nie tylko wydarzenie dla profesjonalistów, ale nawet spore pole dla szukających drugiej połówki.

Ewelina Cisłak24 września 2016, 06:00

Co roku nasze stoisko to pole wymiany opinii oraz rozmów z Wami, drodzy Czytelnicy. Podobnie jest w tym roku. A jedna z nich została poprowadzona w kierunku przez nas nieoczekiwanym bo dotyczyła poszukiwania żony. O tym, że rolnik szuka żony pisaliśmy w "top agrar Polska" dwa lata temu. A tymczasem, temat jest nadal aktualny.
- Mój kolega poznał w zeszłym roku przy Waszym stoisku swoją obecną narzeczoną. Może w tym roku i mnie się uda - mówił młody następca gospodarstwa z woj. lubuskiego.

Co prawda nie możemy zapewnić, że wraz z naszą ofertą otrzymacie gwarancje na miłość, ale może atrakcje na naszym stoisku sprawia, że komuś mocniej zabije serce.

ec

Fot. ŁuczakPicture of the author
Autor Artykułu:Ewelina Cisłak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)