Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Najlepsi myśliwi w agroturystyce

Obrazek

Otwartość na ludzi, umiejętność współpracy, nieco artystycznej duszy i najlepszy gulasz z sarny z dodatkiem buraczków z wiśniami - zapraszamy do wyjątkowego gospodarstwa agroturystycznego.

Ewelina Cisłak1 grudnia 2016, 06:00

Bohaterowie naszego grudniowego wydania "Ona i on" to rolnicy, myśliwi, lokalni społecznicy i właściciele najlepszego w województwie wielkopolskim gospodarstwa agroturystycznego. Państwo Ewa i Norbert Gindowie ze Starej Wiśniewki zaprosili nas do swojego domu, by opowiedzieć o miłości, rodzinie, pasji i pysznej kuchni.

– Przez wiele lat pracowałam z dziećmi w przedszkolu. Byłam przyzwyczajona do pracy z ludźmi i wśród ludzi. Teraz też widzę, jak ważne jest to doświadczenie w tworzeniu gospodarstwa agroturystycznego. Jesteśmy otwarci na gości. Tworzymy bliskie relacje z osobami, którzy u nas pracują. Dobra współpraca to podstawa naszej działalności - mówi Ewa Ginda.

O tym, jak tworzy sie najlpesze gospodarstwo agroturystyczne w województwie, jak zostaje się myśliwym i dlaczego cała rodzina co roku jesienią wspólnie grabi liście, przeczytacie Państwo w grudniowym numerze "top agrar Polska".
Za to poniżej przedstawiamy relację fotograficzną z tego pięknego zakątka wielkopolskiej ziemi.1 z 5
Drewniane fifury wykonane przez lokalnego artystę

Drewniane fifury wykonane przez lokalnego artystę

2 z 5
Ewa i Norbert Gindowie

Ewa i Norbert Gindowie

3 z 5
Stare zabudowania w nowej odsłonie

Stare zabudowania w nowej odsłonie

4 z 5
Motywy edukacyjne dla dzieci w gospodarstwie

Motywy edukacyjne dla dzieci w gospodarstwie

5 z 5
Hodowla jeleni i danieli w gospodarstwie

Hodowla jeleni i danieli w gospodarstwie

Picture of the author
Autor Artykułu:Ewelina Cisłak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)