Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Prenumerujesz top agrar Polska? Zgarnij prezent od Mikołaja!

Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia dla wszystkich naszych Prenumeratorów mamy specjalną, świąteczną akcję!

Bartłomiej Czekała6 grudnia 2018, 11:32
O prezentach pod świąteczną choinka marzymy wszyscy, i dorośli, i dzieci. Lubimy, gdy bliscy nas nimi obdarowują i sami też lubimy dawać im upominki. W te Święta możecie otrzymać specjalne prezenty od top agrar Polska! Jak? To bardzo proste!

Wystarczy kliknąć w TEN LINK i wypełnić specjalny formularz, w którym trzeba napisać do naszego Mikołaja list z uzasadnieniem, dlaczego właśnie Wam powinien on przywieźć do domu świąteczne prezenty.

Każdy, kto wypełni ten formularz otrzyma świąteczny upominek, ale paczki z prezentami dostarczymy tylko do tych, którzy napiszą najpiękniejsze listy do naszego Mikołaja.

Nie czekajcie – formularz będzie aktywny tylko od 6 do 13 grudnia! Potem musimy mieć czas, by wybrać najpiękniejsze listy, spakować i rozwieźć prezenty oraz wysłać do wszystkich upominki.

Ta akcja skierowana jest TYLKO DO PRENUMERATORÓW TOP AGRAR POLSKA!

Ale jeżeli jeszcze nie masz naszej prenumeraty, to możesz ją zamówić teraz klikając w TEN LINK i wówczas też możesz wziąć udział w naszej akcji!Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)