Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Prenumerujesz top agrar Polska? Zgarnij prezent od Mikołaja!

06.12.2018

Drukuj

Prenumerujesz top agrar Polska? Zgarnij prezent od Mikołaja!

Artykuł dostępny

O prezentach pod świąteczną choinka marzymy wszyscy, i dorośli, i dzieci. Lubimy, gdy bliscy nas nimi obdarowują i sami też lubimy dawać im upominki. W te Święta możecie otrzymać specjalne prezenty od top agrar Polska! Jak? To bardzo proste!

r e k l a m aWystarczy kliknąć w TEN LINK i wypełnić specjalny formularz, w którym trzeba napisać do naszego Mikołaja list z uzasadnieniem, dlaczego właśnie Wam powinien on przywieźć do domu świąteczne prezenty.

Każdy, kto wypełni ten formularz otrzyma świąteczny upominek, ale paczki z prezentami dostarczymy tylko do tych, którzy napiszą najpiękniejsze listy do naszego Mikołaja.

Polecany artykuł

Rozwieźliśmy prezenty naszym Prenumeratorom!Nie czekajcie – formularz będzie aktywny tylko od 6 do 13 grudnia! Potem musimy mieć czas, by wybrać najpiękniejsze listy, spakować i rozwieźć prezenty oraz wysłać do wszystkich upominki.

Ta akcja skierowana jest TYLKO DO PRENUMERATORÓW TOP AGRAR POLSKA!

Ale jeżeli jeszcze nie masz naszej prenumeraty, to możesz ją zamówić teraz klikając w TEN LINK i wówczas też możesz wziąć udział w naszej akcji!

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek świń: Fakty są bezlitosne

Czytaj

Zobacz wideo

UWAGA! Jedzie Mikołaj z top agrar Polska – specjalna akcja dla Prenumeratorów!

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii