Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Przedsiębiorcze rolniczki

Obrazek

Przedsiębiorcze rolniczki to kobiety wielu zadań, a my odwiedziliśmy je, by poznać codzienne życie, troski i podział domowych oraz rolniczych obowiązków w ich domach. 

Ewelina Cisłak24 września 2015, 13:30

Życie rodzinne, kiedy jednocześnie prowadzi się gospodarstwo, zawsze zawiera w sobie spory stopień pracy. Nie da się przecież wyjść ze swoich obowiązków. Niemal cały czas jest się w pracy. to sprawia, że rozmowy przy stole podczas obiadu także w sporej części opierają się właśnie na rolnictwie. 

W tym świecie żyją bohaterki naszego reportażu "Między domem a zagrodą", który przeczytać można w październikowym numerze "top agrar Polska". Rolniczki, które wspólnie z mężami prowadzą gospodarstwa, na brak obowiązków narzekać nie mogą. Jak wygląda ich codzienność, które obowiązki wykonują wczesnym rankiem, jak organnizują sobie dni, by wszystko było zrobione, a przy tym, czy możliwe jest wygospodarowanie w tym pędzie czasu dla siebie?

O tym wszystkim rozmawialiśmy z bohaterkami reportażu, a na jego lekturę zapraszamy do październikowego wydania czasopisma "top agrar Polska" do działu Dom i rodzina. 

Jesli nie masz jeszcze Prenumeraty, możesz zamówić ją TUTAJ. 

ecPicture of the author
Autor Artykułu:Ewelina Cisłak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)