Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Przedsiębiorcze rolniczki

24.09.2015

Drukuj

Przedsiębiorcze rolniczki

Artykuł dostępny

Życie rodzinne, kiedy jednocześnie prowadzi się gospodarstwo, zawsze zawiera w sobie spory stopień pracy. Nie da się przecież wyjść ze swoich obowiązków. Niemal cały czas jest się w pracy. to sprawia, że rozmowy przy stole podczas obiadu także w sporej części opierają się właśnie na rolnictwie. 

r e k l a m aW tym świecie żyją bohaterki naszego reportażu "Między domem a zagrodą", który przeczytać można w październikowym numerze "top agrar Polska". Rolniczki, które wspólnie z mężami prowadzą gospodarstwa, na brak obowiązków narzekać nie mogą. Jak wygląda ich codzienność, które obowiązki wykonują wczesnym rankiem, jak organnizują sobie dni, by wszystko było zrobione, a przy tym, czy możliwe jest wygospodarowanie w tym pędzie czasu dla siebie?

O tym wszystkim rozmawialiśmy z bohaterkami reportażu, a na jego lekturę zapraszamy do październikowego wydania czasopisma "top agrar Polska" do działu Dom i rodzina. 

Polecany artykuł

Dzikie z natury, czyli 5 zaskakujących faktów na temat dziczyznyJesli nie masz jeszcze Prenumeraty, możesz zamówić ją TUTAJ. 

ec

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: stawki na krajowym rynku w dół

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii