Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Obrazek

Z okazji Świąt Wielkanocnych chcemy wszystkim Czytelnikom magazynu top agrar Polska i Użytkownikom portalu topagrar.pl złożyć najlepsze życzenia!

Bartłomiej Czekała8 kwietnia 2023, 10:24
Drodzy Państwo,

niech te Święta Zmartwychwstania Pańskiego pozwolą Wam nastawić się duchowo w ten wyjątkowy czas. Mimo wielu problemów w rolnictwie warto byśmy na tych kilka dni postarali się o nich zapomnieć i cieszyć się czasem spędzonym z bliskimi.
Życzymy Wam radosnych, pogodnych, pełnych optymizmu i ciepła Świąt Wielkanocnych. Niech na wielkanocnym stole nie zabraknie tradycyjnych potraw i smakołyków, a wśród ludzi zgromadzonych wokół świątecznego stołu nich nie zabraknie uśmiechu, życzliwości i zrozumienia.
Radosnego Alleluja!

Redakcja top agrar Polska i topagrar.plPicture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)