Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Rolnik szukał żony, lecz nie znalazł

Obrazek

Szukanie żony, a pewnie i męża, bywa jak szukanie igły w stogu siana, o czym przekonać mogli się uczestnicy telewizyjnego programu "Rolnik szuka żony".

Ewelina Cisłak4 grudnia 2014, 09:55

O tym, że "Rolnik szuka żony" pisalismy w "top agrar Polska" w numerze 10/2013 w artykule pod tym samym tytułem. Do napisania materiału zmotywowała nas informacja, jaką znaleźliśmy na stronie GUS za 2012 rok o tym, że na 100 kawalerów zamieszkujących wsie przypada 66 kobiet. Wtedy też, zupełnie anonimowo udało nam się porozmawiać z trzema kawalerami, których coraz bardziej rozczarowuje samotne życie na wsi i tak samo samotne prowadzenie gospodarstwa. 

By nie być obojętnym na los samotnych rolników Telewizja Polska jesienią tego roku wyemitowała program pod tym samym tytułem, co nasz zeszłoroczny artykuł, czyli "Rolnik szuka żony".  
I cóż się okazało? Wnioski nie są szczególnie optymistyczne bo na jaw wyszło, że pomimo uroczej prowadzącej, telewizyjnego show, kamer i rozgłosu, pięciu rolników z różnych stron Polski nie znalazło ani żon, ani pokrewnych dusz.
Na nic też zdaje się ogromny sukces medialny programu. Według informacji podanych przez dziennik "Rzeczpospolita" każdy odcinek "Rolnik szuka żony" oglądało średnio 3,62 milionów widzów.

Czy my, jako widzowie za mało kibicowaliśmy rolnikom? A może to miastowe kobiety nie są jeszcze gotowe na taką zmianę życia? Jest szansa, że odpowiedzi na te i podobne pytania poznamy w kolejnej edycji telewizyjnego show "Rolnik szuka żony". Oby się tylko rolnicy za bardzo nie pokłuli, kiedy uda im się ze stogu siana igły wyjąć. ecPicture of the author
Autor Artykułu:Ewelina Cisłak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)