Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Tancerka na roli

Obrazek

Rolnictwo to zawód, który nie pozostawia wiele czasu dla pasji spoza branży, jednak pewnej żonie rolnika udało się postawić na swoim - jej życiem jest taniec.

Ewelina Cisłak8 marca 2017, 06:00

Co roku w marcowym numerze "top agrar Polska" piszemy o niezwykłych kobietach - z pasją w różnych dziedzinach, przedsiębiorczych, niezależnych. Tak było i tym razem, dlatego każdy, kto jeszcze nie przeczytał dokładnie artykułu "Do tanga trzeba dwojga" z marcowego  wydania właśnie dziś powinien nadrobić zaległości.

Powodów jest kilka, a najważniejszym z nich jest to, że Justyna Kownacka to twardo stapająca po ziemi kobieta, która ze wsparciem najbliższych, miała odwagę spełniać swoje marzenia.

– Tańczyłam od dziecka, zmieniajać wraz z wiekiem kolejne kluby taneczne. Po drodze zdobywałam medale w tańcu towarzyskim. Uczyłam się, by dość do najwyższej klasy i móc kształcić innych. Już kiedy spotykałam się z moim obecnym mężem Tomkiem wiedziałam, że jest synem rolników i poza rolnictwem nie widzi dla siebie miejsca. Byliśmy młodzi i bardzo zakochani w sobie nawzajem. Gdzieś w głębi czuliśmy, że to wystarczy, by nie tylko stworzyć dom, ale też, by Tomek mógł rozwijać się w rolnictwie, a ja w tańcu – opowiada Justyna Kownacka.

O tym, jak udaje się godzić życie rodzinne z tańcem, o trudach codzienności i planah na przyszłość Justyny i Tomka Kownackich, przeczytać można w aktualnym marcowym numerze "top agrar Polska" w dziale dom i rodzina.

Prenumeratę można zamówić TUTAJ.

 1 z 2
Dorośli ze skwierzyny także uczą się tańca

Dorośli ze skwierzyny także uczą się tańca

2 z 2
Lekcja tańca dla najmłodszych

Lekcja tańca dla najmłodszych

Picture of the author
Autor Artykułu:Ewelina Cisłak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)