Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Tancerka na roli

08.03.2017

Drukuj

Tancerka na roli

Artykuł dostępny

Co roku w marcowym numerze "top agrar Polska" piszemy o niezwykłych kobietach - z pasją w różnych dziedzinach, przedsiębiorczych, niezależnych. Tak było i tym razem, dlatego każdy, kto jeszcze nie przeczytał dokładnie artykułu "Do tanga trzeba dwojga" z marcowego  wydania właśnie dziś powinien nadrobić zaległości.

r e k l a m aPowodów jest kilka, a najważniejszym z nich jest to, że Justyna Kownacka to twardo stapająca po ziemi kobieta, która ze wsparciem najbliższych, miała odwagę spełniać swoje marzenia.

– Tańczyłam od dziecka, zmieniajać wraz z wiekiem kolejne kluby taneczne. Po drodze zdobywałam medale w tańcu towarzyskim. Uczyłam się, by dość do najwyższej klasy i móc kształcić innych. Już kiedy spotykałam się z moim obecnym mężem Tomkiem wiedziałam, że jest synem rolników i poza rolnictwem nie widzi dla siebie miejsca. Byliśmy młodzi i bardzo zakochani w sobie nawzajem. Gdzieś w głębi czuliśmy, że to wystarczy, by nie tylko stworzyć dom, ale też, by Tomek mógł rozwijać się w rolnictwie, a ja w tańcu – opowiada Justyna Kownacka.

O tym, jak udaje się godzić życie rodzinne z tańcem, o trudach codzienności i planah na przyszłość Justyny i Tomka Kownackich, przeczytać można w aktualnym marcowym numerze "top agrar Polska" w dziale dom i rodzina.

Prenumeratę można zamówić TUTAJ.

 

Read more in the premium version

article icon

Rynek zbóż: raczej bez dobrych wiadomości

Order a premium version

Galeria zdjęć

Dorośli ze skwierzyny także uczą się tańca
Lekcja tańca dla najmłodszych

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii