Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Wielka metamorfoza pani Kasi

Katarzyna Majos – z pozoru twarda babka, która na swoich ramionach może dźwignąć problemy całej rodziny. W środku krucha i uczuciowa. Poświęcając się rodzinie i pracy na roli zaniedbała samą siebie. Dzięki metamorfozom rolniczek dziś wygląda jak milion dolarów!

Paulina Janusz-Twardowska2 października 2021, 12:00

Makijaż: Pani Kasia ma okrągłą twarz z szeroko rozstawionymi, dużymi oczami. Zaproponowany make-up przede wszystkim wyszczupla buzię, podkreślając kości policzkowe i zmniejszając optycznie nos. Dzięki konturowaniu powstał trójwymiarowy efekt. Rozświetlony jest grzbiet nosa, łuk Kupidyna oraz łuk brwiowy. Cielistego korektora wymagała dolina łez, a zielonego zaczerwienienia na płatkach nosa i policzkach. Koloryt wyrównał dobrany do brązowego odcienia cery podkład położony na całą twarz i szyję.

Oczy i usta: Brwi pani Kasi zostały podkreślone brązowo-grafitową henną, dzięki której uzyskano efekt tak dziś modnego mocnego łuku. Oko powiększa cieniowanie – do malowania wewnętrznego kącika stylistka użyła jasnego, rozświetlającego cienia, do zewnętrznego – ciemniejszego, który wychodzi ponad ruchomą część powieki. Dolna powieka jest również wzmocniona ciemniejszym cieniem roztartym pędzlem. Efektu "wow" nadaje czarna kreska na górnej powiece oraz doklejane rzęsy, unoszące zewnętrzny kącik oka. Idealne kolory do brązowej tęczówki pani Kasi to fiolet, bakłażan wpadający w złoto oraz wszelkie brązy. Pełne usta są obrysowane konturówką w kolorze brązu i wypełnione pomadką w lekkim odcieniu rudości.

Fryzura: Nasza bohaterka ma mocne i grube włosy, jednak nieodpowiednia pielęgnacja spowodowała, że były one zniszczone, szczególnie na końcach. Stąd cięcie do ramion, z delikatnie wycieniowanymi z przodu pasmami. Bazowy kolor włosów idealnie zlewa się z naturalnym odcieniem i pokrywa pierwsze siwe kosmyki. Refleksy w ciepłym, złotym odcieniu doskonale rozjaśniają cerę i nadają kobiecie młodzieńczej świeżości.

Sylwetka: to tzw. literka "W" w sportowej wersji – dość szerokie ramiona i biodra, solidne nogi i słabo zarysowana talia. Panie o tej sylwetce często chowają się pod zbyt obszernymi ubraniami lub dobierają nieodpowiedni krój spodni. Przy budowie tego typu idealne sprawdzają się proste nogawki i podwyższony stan. Koszula zawiązana w pasie tworzy talię, a rozpięte guziki wydłużają szyję. Dobrze wyglądają też sweterki i koszulki z dekoltem w serek.


Partnerem głównym akcji jest TimacAgro!

Metamorfozy rolniczek przeprowadziły: Magdalena Kocurek – Stolarnia – Warsztat Kobiecości (stylizacja i make-up), Joanna Świergiel – Hair Best (koloryzacja i fryzury), Izabela Dąbrowska-Ochnio – The Body Place (manicure).

Sesja foto: Monika Lisiecka – MGStudio, Katarzyna Sierszeńska – top agrar Polska.

 

Aby poznać historię pani Kasi, sięgnij po październikowe wydanie top agrar Polska.

A jeśli i Ty chciałabyś zmienić swój wizerunek weź udział w naszym konkursie Metamorfozy rolniczek. Przed nami zimowa odsłona naszej akcji. Nie czekaj, zgłoś się – na stronie www.topagrar.pl/konkursy/ i wypełnij formularz w zakładce „Kobiece metamorfozy z Timac Agro”. Spraw sobie prezent na nadchodzące święta!

Zgłoś się: KLIKNIJ TUTAJ


1 z 22
Obrazek

2 z 22
Obrazek

3 z 22
Obrazek

4 z 22
Obrazek

5 z 22
Obrazek

6 z 22
Obrazek

7 z 22
Obrazek

8 z 22
Obrazek

9 z 22
Obrazek

10 z 22
Obrazek

11 z 22
Obrazek

12 z 22
Obrazek

13 z 22
Obrazek

14 z 22
Obrazek

15 z 22
Obrazek

16 z 22
Obrazek

17 z 22
Obrazek

18 z 22
Obrazek

19 z 22
Obrazek

20 z 22
Obrazek

21 z 22
Obrazek

22 z 22
Obrazek

Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)