Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Z myślą o dzieciach

Obrazek

Dziś wszystkie dzieci czekają na drobne upominki i czas spędzony z rodzicami - pamiętajmy o naszych pociechach dzis i codziennie.

Ewelina Cisłak1 czerwca 2017, 06:00

Dzień Dziecka obchodzony jest od prawie 70 lat na całym świecie w rózne dni roku. Ustanowiony został dla upowszechnienia celów zawartych w karcie praw dziecka ustanowionej prze organizacje Narodów Zjednoczonych.

To dziś, wszystkie nasze pociechy mają swój dzień, choć dla nas, rodziców, są przecież najważniejsze przez cały rok. Dla nas, rolników, dzieci stają sie często następcami. Ich obserwacja pracy rodziców zachęca je do pomagania w lżejszych pracach, a nieraz wręcz do kopiowania rodziców w swoich małych gospodarstwach, zorganizowanych na zabawkowym sprzęcie.

Tym bardziej, że zbliżają się wakacje, miejmy dzieci pod czujnym okiem i opieką. Starajmy się nie dopuszczać do chwili nieuwagi, a dzieci edukować na temat sprzętów, które znajdują się na naszych podwórkach. Niech ten dzień, jak i każdy inny w roku, będzie dla nich kolejnym pięknym dniem dzieciństwa.

 

 Picture of the author
Autor Artykułu:Ewelina Cisłak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)