Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Z pszczołami za pan brat

Obrazek

Lokalne przetwórstwo i rodzinne gospodarstwa to wazny sektor rozwoju poslkiego rolnictwa, w którym niewielkie gospodarstwa stają się rodzinnymi przedsięwzięciami. 

Ewelina Cisłak15 maja 2015, 09:16

Państwo Kamila i Zbigniew Lisińscy są rolnikami pszczelarzami od wielu lat. Ich gospodarstwo pasieczne "Noteckie miody" usytuowne jest na skraju Puszczy Noteckiej w zachodniej części województwa Wielkopolskiego.
- Niewielki areał gospodarstwa zmusił nas po części do szukania dochodu z takiej działaności, która pozwoli wykorzystać jego położenie. Z czasem okazało się, że włożony wysiłek opłacił się, a z pszczelarstwa można żyć – opowiada pan Zbigniew.

Państwo Lisińscy, będący wykwalifikowanymi pszczelarzami, pozyskują miód starymi i tradycyjnymi metodami, a ich pasieka pozostaje pod nadzorem weterynaryjnym. 
W ofercie gospodarstwa znajdują się;
- miód wielokwiatowy
- miód akacjowy
- miód lipowy
- miód rzepakowy
- miód spadziowy
- pyłek kwiatowy
- propolis

Więcej informacji o gospodarastwie znajduje się na stronie www.noteckiemiody.pl.
ec1 z 1
Sad z ulami w gospodarstwie "Noteckie miody"

Sad z ulami w gospodarstwie "Noteckie miody"

Picture of the author
Autor Artykułu:Ewelina Cisłak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)