Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Z rodziną nie tylko na zdjęciu

20.03.2017

Drukuj

Z rodziną nie tylko na zdjęciu

Artykuł dostępny

Jan i Ewa Stankowie rolnictwem zajmują się od ponad 40 lat. Początkowe 15 ha gospodarstwo, nastawione po trochu na uprawę zbóż, bydło i trzodę chlewną, z czasem rozwijali, aż doczekali się następców. Bo w tej rodzinie zamiast jednego następcy, jest ich trzech.

r e k l a m aAdam, Asia i Kamil wiele nauczyli się już od swoich rodziców. Drugie tyle wiedzy zdobywają na szkoleniach dla rolników czy z branży fachowej. Każdy z nich od małego uczył się pracy i szacunku do ziemi. Z tym weszli w dorosłość.

Dziś profesjonalna i nowoczesna uprawa zbóż oraz rzepaku, a także hodowla trzody chlewnej w cyklu zamkniętym to główne kierunki rozwoju gospodarstwa z województwa kujawsko-pomorskiego. 

O tym, jak się dogadać na jednym gospodarstwie, o codzienności i planach na przyszłość można przeczytać w kwietniowym numerze "top agrar Polska" w dziale Dom i rodzina. Niebawem numer pojawi się w Państwa domach.

Prenumeratę można zamowić TUTAJ.

Read more in the premium version

article icon

Rzepak: w całym kraju poniżej 1500 zł/t

Order a premium version

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii