Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Z rodziną nie tylko na zdjęciu

Obrazek

Jeden za wszystkich - wszyscy za jednego to dewiza życiowa rodzeństwa Stanków, bohaterów naszego reportażu w kwietniowym numerze "top agrar Polska".

Ewelina Cisłak20 marca 2017, 06:00

Jan i Ewa Stankowie rolnictwem zajmują się od ponad 40 lat. Początkowe 15 ha gospodarstwo, nastawione po trochu na uprawę zbóż, bydło i trzodę chlewną, z czasem rozwijali, aż doczekali się następców. Bo w tej rodzinie zamiast jednego następcy, jest ich trzech.

Adam, Asia i Kamil wiele nauczyli się już od swoich rodziców. Drugie tyle wiedzy zdobywają na szkoleniach dla rolników czy z branży fachowej. Każdy z nich od małego uczył się pracy i szacunku do ziemi. Z tym weszli w dorosłość.

Dziś profesjonalna i nowoczesna uprawa zbóż oraz rzepaku, a także hodowla trzody chlewnej w cyklu zamkniętym to główne kierunki rozwoju gospodarstwa z województwa kujawsko-pomorskiego. 

O tym, jak się dogadać na jednym gospodarstwie, o codzienności i planach na przyszłość można przeczytać w kwietniowym numerze "top agrar Polska" w dziale Dom i rodzina. Niebawem numer pojawi się w Państwa domach.

Prenumeratę można zamowić TUTAJ.Picture of the author
Autor Artykułu:Ewelina Cisłak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)