Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Zarządzanie budżetem domowym

Obrazek

Finanse związane z utrzymaniem domu są szczególnie trudne do zaplanowania, jeśli wiążą się z finansami gospodarstwa, a przychody nie są regularne. 

Ewelina Cisłak4 lutego 2015, 13:04

Podstawową kwestią dotyczącą budżetu domowego jest takie nim zarządzanie, by w sytuacji, kiedy przychody nie wpływają regularnie, nie martwić się, że środków finansowych na życie może zacząć brakować. 

Zdaniem doradcy finansowego Natalii Bihun "Większość społeczeństwa nie podejmuje żadnych działań dotyczących systematycznego odkładania środków. Choć 66% społeczeństwa deklaruje, że warto oszczędzać to tylko 18% z nas, oprócz bierzących wydatków, stara się odkładać pewne sumy pieniędzy w miarę regularnie". 

Więcej informacji na temat budżetu domowego oraz sposobu oszczędzania pieniędzy, zarówno na większe inwestycje, jak i na tak zwaną "czarna godzinę" znajdziecie Państwo w aktualnym wydaniu "top agrar Polska" w dziale "Dom i Rodzina".
ecPicture of the author
Autor Artykułu:Ewelina Cisłak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)