Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Życie z pogodą ducha

Obrazek

Bohaterowie naszego cyklu Ona i On to ludzie pełni pasji do rolnictwa, którzy zapraszają nas w osobiste zakątki swoich rodzin.

Ewelina Cisłak26 grudnia 2016, 06:00

Joanna i Marek Grabiowie poznali się jako nastolatkowie. Pani Asia kształciła się wtedy na pielęgniarkę, a jej obecny mąż - uparcie dąrzył do zostania rolnikiem.

Kiedy przyszedl czas, w którym podjęli decyzję o założeniu rodziny, przepracowali wiele godzin, by własnymi siłami wybudować dom dla siebie i trójki dzieci, która niebawem przyszła na świat.

Dziś ponad 250-ha gospodarstwo to efekt pracy, uporu i rodzinnego wsparcia, bo w dążeniu do bycia w czołówce najlepszych rolników regionu, Grabiowie pracowali cała rodziną. Tak jest i dziś. Pracuje z nimi syn - przyszły następca oraz córki, choć mieszkają poza domem. 

O historii rodziny ze Słonowa przeczytacie w styczniowym numerze "top agrar Polska" w rubryce "Ona i On". Jeśli nie masz jeszcze Prenumeraty mozesz zamówić ją TUTAJ.Picture of the author
Autor Artykułu:Ewelina Cisłak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)