Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Strefa Marki>Izydory>

Izydory 2020 – zgłoś firmę przyjazną rolnikom i zgarnij super nagrody

Obrazek
To już trzecia edycja prestiżowego w branży agro konkursu „Izydory – Firma Przyjazna dla Rolnika”. Celem konkursu jest wyłonienie firm, które traktują rolników jako partnerów, oferując im innowacyjne rozwiązania, które pozwalają gospodarstwom rozwijać się i osiągać sukces. Twój głos jest ważny! Już dziś zgłoś firmę, która Twoim zdaniem zasługuje na ten zaszczytny tytuł i spróbuj swoich szans w walce o atrakcyjne nagrody. Nie zwlekaj – masz czas do 16 lutego!
29 stycznia 2020, 08:41

„Izydory 2020” - wybieramy partnera godnego zaufania


Dziś, w dobie dynamicznie zmieniającego się prawa, postępu technologicznego, a także niestety, klęsk żywiołowych, prowadzenie gospodarstwa rolnego staje się dużym wyzwaniem. Celem plebiscytu „Izydory – Firma Przyjazna dla Rolnika”, organizowanym przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze – wydawcę najbardziej poczytnych w Polsce czasopism branżowych, m.in.: „Tygodnika Poradnika Rolniczego” czy „top agrar Polska” - jest wyłonienie firm, którym rolnik może zaufać. Konkurs pozwala wyłonić firmy i marki szczególnie cenione przez rolników, które wspierają ich w codziennej pracy w gospodarstwie.

Izydory” mogą stać się swoistego rodzaju kompasem, dla osób prowadzących gospodarstwo rolne i wskazać firmy – partnerów, którzy dostarczą wysokiej jakości produktów oraz rozwiązań pozwalających na osiąganie założonych celów i pracujących na sukces gospodarstwa.

Dziś, gdy rynek jest konkurencyjny, ale także przesycony ofertami, niejednokrotnie trudno jest wyłuskać najlepszy asortyment, który poza atrakcyjną ceną będzie zapewniał odpowiednio wysoką jakość. Zadaniem „Izydorów” jest wyłuskanie perełek, gwarantujących niezawodną jakość zarówno produktów, jak i usług.

Jak zgłosić firmę w plebiscycie „Izydory 2020”?

Już dziś możesz wyrazić swoje zadowolenie i uznanie dla firmy, której produkty bądź innowacyjne rozwiązania ułatwiają Twoją pracę i pomagają rozwijać Twoje gospodarstwo. Zgłoś przedsiębiorstwo w plebiscycie „Izydory 2020 – Firma Przyjazna dla Rolnika” i pomóż uzyskać zasłużony laur. Wystarczy, że odwiedzisz stronę http://izydory.com/ i wypełnisz prosty formularz zgłoszenia. To nie więcej niż 2 minuty - Twój faworyt zyskuje szansę na zaszczytny tytuł, a Ty na atrakcyjne nagrody.

Nie zwlekaj! Czas na zgłoszenie kandydatów mija 16 lutego 2020!

Nie zapomnij krótko uzasadnić swojego wyboru. Autorzy najciekawszych uzasadnień mogą liczyć na interesujące nagrody. W tegorocznej edycji do wygrania: Lenovo IdeaPad S340 oraz prenumeraty czasopism top agrar Polska, Profi, Tygodnika Poradnika Rolniczego, Elita Dobry Hodowca wraz z zestawem gadżetów.

Kto zdobędzie laury w 2020 roku?

Kapituła konkursu 13 marca 2020 ogłosi od 5 do 9 konkursowych kategorii oraz listę nominowanych firm – wszystko zależy od ilości i rodzaju zgłoszonych firm przez rolników. Tego dnia rozpocznie się także głosowanie, które potrawa do 22 września 2020. Wyniki plebiscytu ogłoszone zostaną do 31 października 2020.

W poprzednich edycjach plebiscytu kapituła konkursu wytypowała 5 kategorii, a następnie w każdej kategorii ogłoszonych zostało 5 firm, które na etapie zgłoszeń cieszyły się największą popularnością. O tym kto otrzyma statuetkę Izydora 2020 i miano „Firmy Przyjaznej dla Rolnika” zdecydują, jak co roku, posiadacze gospodarstw rolnych oraz hodowcy.

Firmy szczególnie cenią sobie wyróżnienie w plebiscycie „Izydory”, organizowanym przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze, jest to dowód, że ich codzienna praca, wysoka jakość produktów oraz przyjęte założenia i misja spotykają się z uznaniem klientów i konsumentów.

Zwycięzcy poprzednich edycji

Plebiscyt „Izydory 2020 – Firma Przyjazna dla Rolnika” , choć organizowany jest zaledwie po raz trzeci, już wpisał się w kalendarz wydarzeń w sektorze rolnictwa. Dla firm jest to szczególne wyróżnienie, które świadczy o uznaniu ze strony rolników oraz hodowców. Nagroda jest swoistego rodzaju kompasem, który wskazuje tych partnerów, którym warto zaufać prowadząc gospodarstwo rolne. W ubiegłych edycjach gospodarze docenili następujące firmy:

Izydory 2019
  • Kategoria uprawa: PROCAM
  • Kategoria technika: John Deere
  • Kategoria zwierzęta: Sano
  • Kategoria agrobiznes: 365 FarmNet
  • Kategoria pozarolnicze: Bank BNP Paribas

Izydory 2018
  • Kategoria uprawa: Agrolok
  • Kategoria technika: John Deere
  • Kategoria zwierzęta: Sano
  • Kategoria ekonomia, ubezpieczenia, doradztwo: Agro Ubezpieczenia
  • Kategoria agrobiznes, przetwórstwo i pozarolnicze: Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita

Kto w tym roku zasłuży na zaufanie i uznanie klientów? Przekonamy się najpóźniej 31 października 2020. Tymczasem zachęcamy do zgłaszania firm, które będą miały szansę powalczyć o laur i miano „Firmy Przyjaznej dla Rolnika”. Kandydatów w plebiscycie można zgłaszać do 16 lutego 2020.Agata Chojnacka-Królak, Koordynator Plebiscytu „Izydory”


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)