Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Strefa Marki>Izydory>

Laureaci plebiscytu Izydory 2020 – Firma przyjazna dla rolnika: Grene

Tegoroczna gala wręczenia Izydorów 2020 miała - z wiadomych przyczyn – zupełnie inny charakter. Nie mogliśmy zaprosić firm nominowanych we wszystkich 9 kategoriach plebiscytu do Poznania po osobisty odbiór statuetek i dyplomów, dlatego podczas gali połączyliśmy się z nimi przez Internet i wyniki plebiscytu poznali z ust prowadzących: prezesa PWR dra Adama Koziołka oraz prezentera Tomasza Kammela.

Jan BebaBartłomiej Czekała17 grudnia 2020, 13:48
Wszystkie statuetki wysłaliśmy kurierem i teraz gdy są już one fizycznie w rękach przedstawicieli firm postanowiliśmy ich zapytać o wrażenia z tegorocznej edycji konkursu i o to, jak na wieść o wygranej zareagowały ich firmy.

– Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, pracowaliśmy na to wiele lat. I myślę, że nie ma lepszego uznania niż uznanie klientów, bo to dla nich działamy, pracujemy, staramy się być lepsi, dostarczać to, czego potrzebują i cały czas się rozwijać – mówi w rozmowie z Janem Bebą z top agrar Polska Katarzyna Studzińska, specjalistka ds. Trade Marketingu w firmie Kramp Polska, która jest właścicielem marki Grene.

– To jest najwyższa forma wyróżnienia – wyrazy uznania od klientów dla firmy. Nie można sobie wyobrazić niczego lepszego i dlatego ta nagroda jest dla nas szczególnie ważna i myślę, że nawet najważniejsza – dodaje Monika Leksowska, marketing manager w firmie Kramp Polska.


Zobacz całą rozmowę.


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)