Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Strefa Marki>Izydory>

Znamy zwycięzcę 1 etapu Plebiscytu Izydory! – Produkt przyjazny dla Rolnika

Obrazek

Plebiscyt Izydory to wydarzenie, podczas którego firmy z branży agro zgłaszają swoje produkty, a rolnicy wybierają z nich te, które uważają za najbardziej przyjazne i pomocne w prowadzeniu gospodarstwa. Pierwszy etap został zakończony, a tym samym przedstawiamy zwycięzcę!

Patrycja Bernat23 maja 2023, 10:05
W pierwszym etapie plebiscytu nagrodzonych zostanie aż 21 rolników za najciekawiej wykonane zadanie konkursowe. Główna nagroda to Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256 GB pozostała 20-ka, zostanie nagrodzona roczną prenumeratą jednego z naszych 4 tytułów:
  • top agrar Polska,
  • Tygodnik Poradnik Rolniczy,
  • Elita - Dobry Hodowca lub Profi - Profesjonalna Technika Rolnicza.

Samsung Galaxy dla Pani Ingi z Grzmiącej

Głosowanie w pierwszym etapie Plebiscytu Izydory 2023 zakończyło się 25 marca i dzisiaj mamy przyjemność ogłosić laureatkę głównej nagrody, Panią Ingę z miejscowości Grzmiąca.

Pytanie konkursowe brzmiało:
Jaki produkt najlepiej sprawdza się w twoim gospodarstwie i dlaczego?
Odpowiedź pani Ingi:
Odkąd kupiłem ciągnik John Deera
Praca na polu to miła chwila
6175M po polach mych pięknych sunie
Za sobą ciągnie pług Ibis Unię
Skiby przewraca pod maską koń rwie się
Rozsiewacz każdy z łatwością uniesie
Klima mnie chłodzi radyjko gra
Wspomaganie kierownicy także ma
Praca nim w polu przyjemność czysta
Fotel pneumatyczny, gdy ktoś raz skorzysta
Zakocha się w firmie tej i przepadnie
Sprzęt wszystkie lata służy mi ładnie
Żadnej już innej Marki nie będzie
Z John Deerem będę pracował wszędzie.
Pani Inga wraz z mężem Dawidem i teściami prowadzi gospodarstwo o łącznej powierzchni 150 ha.
— Z mężem kontynuujemy i prowadzimy razem z teściami gospodarstwo rodzinne. Posiadamy 70 hektarów ziemi, teściowie 80 ha. Głównie uprawiamy zboże, rzepak, kukurydzę, pszenicę oraz łubin w zależności od roku – mówi Pani Inga.
O konkursie Pani Inga dowiedziała się ze strony internetowej. Natomiast prenumerata top agrar Polska, towarzyszy rodzinie od lat, a gazetą wymieniają się z teściami, aby być na bieżąco z informacjami z branży rolniczej.

Jak zostanie wykorzystana nagroda?

— Teraz właśnie musimy się dogadać co do nagrody. Najbardziej telefon przydałby się mamie, ale córka też bardzo by chciała, ale myślę, że jednak trafi do mnie — śmieje się Pani Inga.
My serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w 2 etapie! Sprawdź, co musisz zrobić, żeby wygrać w konkursie 2,5 lub nawet 10 tys. zł!


Picture of the author
Autor Artykułu:Patrycja Bernat
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)