Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Koła Gospodyń Wiejskich>

Kolejny grant dla KGW – Wspólnie dla regionu

Obrazek

Nawet do 15 000 zł można zdobyć w ramach programu "Wspólnie dla regionu". Wnioski trzeba złożyć do 5 kwietnia.

Paulina Janusz-Twardowska26 marca 2020, 10:01
Niecałe dwa tygodnie zostało na złożenie wniosków w programie grantowym "Wspólnie dla regionu", organizowanym przez Fundację Lafarge. W ramach tego programu można sfinansować projekty:
dotyczące ochrony środowiska naturalnego i bioróżnorodności oraz poszerzania wiedzy w tym zakresie,
polegające na zagospodarowaniu przez społeczności lokalne wspólnej przestrzeni oraz poprawie jej estetyki i funkcjonalności,

z obszaru profilaktyki i promocji zdrowia oraz bezpieczeństwa, a także edukacji w tym zakresie.

O kwotę od 3 000 do 15 000 zł mogą się również starać koła gospodyń wiejskich. Wkład własny nie jest wymagany, ale wpływa pozytywnie na ocenę projektu, który może potrwać do końca 2021 roku.

Celem programu jest wspieranie rozwoju społeczności lokalnych oraz promowanie zrównoważonego podejścia do kształtowania otoczenia. Oprócz dotacji istnieje również możliwość uzyskania wsparcia merytorycznego lub eksperckiego pracowników spółek założycieli Fundacji i ich spółek powiązanych w ramach wolontariatu.

Dokumenty do pobrania oraz szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na http://fundacjawspolnie.pl/program-grantowy


Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)