Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Koła Gospodyń Wiejskich>

Szyjemy maseczki – top agrar wspiera Koła Gospodyń Wiejskich

Ponad 1000 m kw medycznej flizeliny – tyle top agrar Polska przekaże kołom gospodyń wiejskich, które włączyły się w akcję szycia maseczek ochronnych.

Paulina Janusz-Twardowska1 kwietnia 2020, 15:55
W całym kraju trwa akcja szycia maseczek ochronnych dla medyków i pracowników służb publicznych. Jednymi z pierwszych grup, które przystąpiły do tej akcji były koła gospodyń wiejskich. Wolontariuszki usiadły do maszyn i zaczęły produkcję masek jedno- i wielorazowych. Przekazują je głównie do szpitali oraz innych punktów medycznych, ale także policji i straży miejskiej. Łatają dziury, których nie udaje się załatać naszym władzom.

Redakcja top agrar Polska z całego serca wspiera wolontariuszki z kół gospodyń wiejskich. Już niebawem będziemy mogli zasilić koła medyczną flizeliną przeznaczoną do szycia maseczek jednorazowych. Na początek rozdamy ponad 1000 m2 materiału!

Część flizeliny została zasponsorowana przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze, część zakupiliśmy ze zbiórki przeprowadzonej wśród pracowników redakcji top agrar Polska.

Fizelina już jest w naszej redakcji. Zaczynamy zbierać zgłoszenia od organizacji zlokalizowanych na terenach wiejskich, które szyją charytatywnie maski ochronne.Jeśli jesteś przedstawicielką KGW lub innej organizacji i brakuje wam materiału, daj nam znać. Redakcja top agrar Polska przekaże Wam flzielinę w zamian za relację z akcji szycia.

Tu możesz zgłosić chęć otrzymania materiału do szycia maseczek!Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)