Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Białoruski kombajn na gaz

27.12.2017

Drukuj

Białoruski kombajn na gaz

Artykuł dostępny

Nowy kombajn, podobnie jak wersje zasilane ON przeznaczony jest do bezpośredniego zbierania ziaren zbóż, nasion traw, a także z wykorzystaniem specjalnych przystawek do zbioru kukurydzy, słonecznika, nasion strączkowych i rzepaku. Ważne, aby zbiór prowadzony był na płaskich polach o nachyleniu do 8 stopni. Gazowy kombajn Palesse GS4118K wyposażono w silnik gazowy, zestaw cylindrów do przechowywania paliwa gazowego, linii niskiego i wysokiego ciśnienia, zaworów i układów redukcyjnych. Jak podkreśla producent, zastosowanie alternatywnego źródła zasilania kombajnu spowoduje, że żniwa będą bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska.

Białoruski Holding Gomselmash to jeden z największych producentów maszyn rolniczych, który specjalizuje się w wytwarzaniu kombajnów i innych zestawów maszyn. Pod marką "Palesse" produkowane są kombajnu zbożowe, sieczkarnie, kombajny do zbioru ziemniaków i buraków, kosiarki i inne maszyny rolnicze. Łącznie fabryki opuszcza 16 rodzajów maszyn rolniczych, 75 podstawowych modeli i typów modeli, 70 adapterów i jednostek do zbioru różnych upraw rolnych. Warto podkreślić, że duża skala produkcji maszyn wynikająca z chłonnego rynku na Białorusi, Ukrainie i w Rosji pozwala firmie Gomselmash na produkcję głównych części i komponentów do kombajnów zbożowych we własnym zakresie. Jest to okazją do kontrolowania jakości na każdym etapie, czego efektem jest także niższy koszt wytworzenia maszyny. Kombajny "Palesse" działają w Rosji, Ukrainie, Kazachstanie, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, krajach bałtyckich, Argentynie, Brazylii, Iranie, Chinach, Korei Południowej i innych krajach.
Fot. firmowe, M. Ciasnocha

r e k l a m a

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek świń: Ile jeszcze można wytrzymać?

Czytaj

Galeria zdjęć

Nowy model Palesse GS4118K prezentowany na jednej z wystaw rolniczych.
Nowy model Palesse GS4118K prezentowany na jednej z wystaw rolniczych.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii