Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Kombajny>

NBOR: Oceń pracę kombajnu

Obrazek

Wydajny w omłocie i separacji, ale z beznadziejna kabiną i uciążliwą obsługą silnika. Czy taki rzeczywiście jest Twój kombajn? Oceń go w platformie NBOR.

Jan Beba31 lipca 2018, 06:00
Trwa specjalna ankieta, w której możesz ocenić swój kombajn. To kontynuacja projektu NBOR, czyli Niezależnego Badania Opinii Rolników, w którym nasza redakcja wspiera wysiłki naukowców z Instytutu Inżynierii Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

W ramach tej akcji przyglądamy się funkcjonowaniu i obsłudze najważniejszych elementów kombajnu. W 5-punktowej skali możesz ocenić regulacje i działanie układu omłotu, separacji i czyszczenia ziarna. Ważna jest też łatwości bieżącej obsługi silnika i mechanizmów napędowych. W ankiecie pytamy też o awaryjność poszczególnych podzespołów.
Oprócz najnowszej ankiety kombajnowej na platformie NBOR.pl możesz także ocenić ciągnik, kosiarkę i ładowarkę. Wejdź na www.nbor.pl i podziel się swoją opinią z kolegami po fachu. Na tej podstawie stworzymy niezależny ranking jakości sprzętu.


1 z 1
Trwa specjalna ankieta, w której możesz ocenić swój kombajn.

Trwa specjalna ankieta, w której możesz ocenić swój kombajn.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)