Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj
Strona główna>Artykuły>Technika>Kombajny>

Niepełnosprawny mężczyzna spełnił swoje marzenie i ponownie został kombajnistą. Ten film wzruszy każdego.

Obrazek
Na platformie YouTube na kanale GR Ciechanowicz pojawił się wzruszający film pt.”Żniwa 2020 Najlepszy Kombajnista Roku. Spełnienie Marzenia Niepełnosprawnego”. To krótka filmowa historia o tym, że nie ma rzeczy niemożliwych, gdy wokół człowieka są inni ludzie dobrej woli.
Bartłomiej Czekała8 sierpnia 2020, 19:38
To naprawdę niesamowita historia! Film pokazuje niepełnosprawnego człowieka, który pozbawiony jest obu nóg. Okazuje się, że przez wiele lat był operatorem kombajnu, ale 2 lata temu po amputacji nóg nie mógł wrócić do pracy. Mimo wszystko marzył o tym by jeszcze raz – mimo niepełnosprawności – móc usiąść za jego sterami.

Na filmie widzimy jak z pomocą ładowarki teleskopowej i innych mężczyzn jest transportowany do kabiny kombajnu zbożowego New Holland TC 5080. Gdy udało się posadowić go w kabinie i zajął miejsce operatora, wolno ruszył na pole.

W kolejnych scenach widzimy jak niepełnosprawny kombajnista pracuje kombajnem na polu kosząc zboże i wysypując ziarno na przyczepy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym w żaden sposób jego niepełnosprawność nie wpływa na jakość obsługi kombajnu.

Ogromne brawa i wyrazy uznania dla tych, którzy umożliwili mu spełnienie tego marzenia.

Zachęcam do obejrzenia tego filmu. Łezka wzruszenia z pewnością pojawi się w Waszym oku...


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy