Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Kombajny>

Kombajnista wracając z pola sam się wpakował w kłopoty

Obrazek

To niecodzienne zdarzenie – relacjonują zaskoczeni policjanci. Na komendę zadzwonił rolnik, skarżąc się że nie może jechać swoim kombajnem zbożowym, ponieważ ktoś złośliwie zatorował mu drogę i nie pozwala dokończyć pracy. Wszystko się zgadza, tylko że…

Aleksandra Galus30 sierpnia 2017, 14:59
No właśnie. Słuchajcie dalej. Otóż dwa dni temu (28 sierpnia br.) dyspozytor pełniący służbę na komendzie policji odebrał telefon od zbulwersowanego 42-letniego kombajnisty, który poskarżył się, że jego kombajn zajechał samochód marki vw golf, blokuje mu drogę i nie pozwala jechać dalej. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Załucze Nowe, w gminie Urszulin w województwie lubelskim.

Telefon był, policjanci przyjechali, potwierdzili zgłoszenie, ale jak się okazało, ktoś tutaj nie mówił całej prawdy… Rolnik był na „podwójnym gazie”, a kierowca golfa zatorował mu drogę celowo, by ten dalej nie mógł jechać. Kombajnista miał prawie promil alkoholu w organizmie, zatem kierowca golfa miał bardzo słuszne podejrzenia co do stanu trzeźwości kierującego kombajnem.

Teraz rolnik z pewnością już dalej nie pojedzie… Odpowie za to za jazdę po spożyciu alkoholu. Może za to trafić nawet na dwa lata za kratki.   ag

Fot. powyżej nie przedstawia faktycznego wydarzenia

CZYTAJ TAKŻE: Śmierć też zbiera żniwa… Seria przykrych wypadków z ciągnikamiPicture of the author
Autor Artykułu:Aleksandra Galus
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)