Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Kombajny>

Żniwny serwis kombajnów

Obrazek

Firma New Holland uruchomiła specjalny program wsparcia technicznego dedykowany dla właścicieli kombajnów tej marki pod hasłem Harvest Masters. 

7 lipca 2014, 13:28

W ramach programu Harvest Masters utworzono zespoły, które w sposób szczególny dbają o serwis kombajnów w trakcie żniw oraz szkolenia. Z pomocy ekspertów z New Holland skorzystać można także przed i po żniwach. 

Jak informuje Marek Bączyk – menedżer serwisu New Holland, ważnym elementem wprowadzanego programu będzie szkolenie rolników pod względem maksymalnego wykorzystania dostępnej w kombajnach technologii, tak aby zwiększyć efektywność pracy. Zespół New Holland podpowie m.in. jak dobrze skonfigurować maszyny w do pracy w różnych warunkach polowych. W przypadku awarii oprócz usługi serwisowej przewiduje się możliwość dostarczenia maszyny zastępczej.

bebWażne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)