Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Konkursy>

Ta Karta Warsztatowa może być Twoja - bezpłatnie!

Majsterkujesz, naprawiasz lub modernizujesz w warsztacie swojego gospodarstwa? Mam dla Ciebie prezent - Kartą Warsztatową, którą będzie Tobie pomocna w wykonaniu wielu mniej lub bardziej skomplikowanych napraw. Wypełnij specjalny formularz i pobierz ją koniecznie!

Bartłomiej Czekała23 lutego 2021, 21:27

Ta przydatna dwustronna Karta Warsztatowa, idealna do powieszenia w Twoim warsztacie, może być Twoja! Zawiera cenne podpowiedzi, które zawsze powinny być pod ręką dla każdego, kto spędza wiele godzin, pracując w warsztacie.

Jest wydrukowana na praktycznym grubszym papierze, dzięki czemu nie ulegnie zabrudzeniu i zawsze będzie gotowa, by Ci pomóc.

Wystarczy, że klikniesz w poniższy link, wypełnisz formularz, a my wyślemy Tobie kartę tak szybko jak będzie to możliwe. Śpiesz się - liczba kart jest ograniczona!

ODBIERZ KARTĘ WARSZTATOWĄ!
Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)