Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Konkursy>

Konkurs dla uczniów szkół rolniczych: "Moja nauka zawodowa w roku szkolnym 2020/2021"

Rok szkolny 2020/2021 przeszedł do historii. To był już drugi rok, który uczniom upłynął pod znakiem pandemii koronawirusa i nauki zdalnej przez większość szkolnych miesięcy. By mimo wszystko mieć dobre skojarzenia z edukacją w tym czasie mamy dla uczniów szkół średnich specjalny, letni konkurs z nagrodami!

2 lipca 2021, 19:44
Jeżeli w roku szkolnym 2020/2021 uczęszczałeś lub uczęszczałaś do klasy III lub IV szkoły średniej o profilu rolniczym lub pokrewnym i masz ukończone 18 lat, to zachęcam Ciebie do udziału w naszym konkursie. Jego zasady są bardzo proste, a do wygrania atrakcyjne nagrody!


Co trzeba zrobić w wziąć udział w konkursie?
Aby przesłać do nas zgłoszenie konkursowe potrzebujesz aplikacji mobilnej top agrar Polska. Jeżeli już z niej korzystasz, to pierwszy krok masz z głowy. Jeżeli jeszcze nie, to musisz ją pobrać na swój telefon ze Sklepu Play. Możesz to zrobić TUTAJ!
Po zainstalowaniu aplikacji otwórz ją i wejdź w zakładkę "Konkurs dla uczniów". Znajdziesz tam formularz, który musisz wypełnić podając swoje dane, dodając zdjęcie konkursowe i opis do niego.


Jakie zdjęcie należy przysłać w ramach konkursu?
Nasz konkurs ma na celu promowanie ciekawych i inspirujących lekcji przedmiotów zawodowych oraz zajęć praktycznych w szkołach średnich o profilu rolniczym lub pokrewnych. Jeżeli masz zdjęcie siebie podczas takich zajęć, lub zdjęcie tego, czym się podczas nich zajmowałeś/zajmowałaś, to przyślij je do nas w aplikacji. Może była to ciekawa prezentacja lub film pokazany całej klasie, może praca nad doświadczeniem laboratoryjnym lub rozkręcanie modelu maszyny lub urządzenia? A może ciekawy wyjazd na praktykę do innego gospodarstwa lub praca w szkolnych warsztatach przy ciągniku czy w budynkach inwentarskich przy zwierzętach? Jeżeli masz takie ciekawe i inspirujące wspomnienia ze szkoły, podziel się nimi z nami.


Jakie są nagrody  w konkursie?

Nasza Komisja Konkursowa wybierze 3 najciekawsze zdjęcia z opisami i przyzna nagrody. A są to:
  • I miejsce - smartfon + zestaw gadżetów top agrar Polska
  • II miejsce - głośnik bezprzewodowy + zestaw gadżetów top agrar Polska
  • III miejsce - słuchawki bezprzewodowe + zestaw gadżetów top agrar Polska
Na Twoje zgłoszenia czekamy do 31. sierpnia 2021 roku, wyniki podamy 8. września, a nagrody wręczymy 22. września podczas Agro Show 2021 w Bednarach na stoisku top agrar Polska.
Pobierz aplikację top agrar Polska - wyślij zgłoszenie - wygraj nagrody!


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)