Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Konkursy>

Konkurs z okazji Dnia Kobiet rozstrzygnięty!

Obrazek

Zapytaliśmy, jaka kobieta jest dla Ciebie wzorem i dlaczego odegrała w Twoim życiu ważną rolę. Przeczytaj odpowiedzi i sprawdź, kto wygrał!

1 marca 2022, 13:30

W konkursie należało opisać w kilku zdaniach kobietę, która jest dla Ciebie wzorem do naśladowania. Dlaczego to właśnie ta kobieta jest dla Ciebie ważna i odegrała ważną rolę w Twoim życiu?

Może to być członek rodziny: mama, babcia, siostra, może to być osoba publiczna: artystka, pisarka, podróżniczka, bądź naukowiec – chcemy się dowiedzieć: kto Was inspiruje?

Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłoniliśmy dwie zwyciężczynie, które otrzymają podwójny bilet na koncert zespołu LEMON w Poznaniu i różowe czapeczki top agrar Polska.

Jaka kobieta jest dla Ciebie wzorem do naśladowania?

Zawsze przy takim pytaniu stawia się za wzór swoją Mamę, ja jednak (chociaż swoją kocham bardzo mocno) jako wzór stawiam sobie swoją Teściową! Tak, tak... Jest to kobieta twarda, ma swoje zdanie i zawsze dąży do obranego celu. Poza tym, swoją rodzinę (a zwłaszcza wnuczkę i wnuki) zawsze stawia na pierwszym miejscu. Urodziła dwóch synów, których nauczyła wielu pożytecznych rzeczy (gotowanie, sprzątanie, pranie itp.) co nie ukrywam jest mi na rękę, gdyż jej starszy syn jest moim kochanym Mężem. A co najważniejsze, w dyskusjach rodzinnych ZAWSZE staje po stronie swoich synowych (to lubię najbardziej). Ta kobieta całe życie pracowała w szpitalu jako położna i do tej pory słyszę o niej, że jest niesamowita i była bardzo pomocna. Obecnie działa aktywnie wśród seniorów naszego miasta i jest bardzo lubiana. Zawsze uśmiechnięta i wesoła! Podziwiam ją bardzo!

Agnieszka z Kożuchowa

To tak proste nie jest, że w życiu tylko jedna osoba, kobieta, odgrywa dla mnie ważna rolę. Jak się tak zastanowić to było ich kilka. Na pewno moja mama, gdyż mamy podobne charaktery. W mojej mamie podziwiam wiele, ale to dobro, które płynie z jej serca jest niesamowite. Otacza nim i spaja całą rodzinę. Druga osobą, którą mam na myśli to babcia z jej życiowymi radami. Jeszcze jedna babcia, która nie była moja krewną . Poznałam ją gdy wprowadziłam się do teściowej. Osoba, która pamiętała wojnę, wiele w życiu doświadczyła. Niesamowita osobowość. Po tych pozytywach są i osoby, których najchętniej byśmy unikali, ale i one są. Toksyczne okrutne, niesprawiedliwe i z nimi trzeba żyć bo odgrywają w naszym życiu pewne role.

Ewa z Szemborowa

Gratulujemy Zwyciężczyniom i życzymy wszystkiego dobrego z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet!Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)