Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Konkursy>

"Najstarsze okładki w Twojej kolekcji" - zapraszamy do udziału w konkursie!

Prenumerujesz top agrar Polska od wielu lat? Pochwal się swoim archiwum i napisz dlaczego prenumerujesz nasz magazyn! Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne! Zapraszamy do zabawy! 

Paulina Janusz-Twardowska17 listopada 2021, 17:05
Drodzy Czytelnicy, wiemy, że niektórzy z Was prenumerują top agrar Polska od kilkudziesięciu lat. Niektórzy nawet od pierwszego wydania w 1994 roku. Są gospodarstwa, w których nasza prenumerata przechodzi z pokolenia na pokolenie. Wielką radość sprawia nam, gdy spotykamy się na targach, seminariach czy po prostu w terenie, a Wy opowiadacie, jak prowadzicie swoje gospodarstwa przy wsparciu naszego magazynu.

Właśnie dla Was - najwierniejszych naszych Czytelników mamy konkurs! By wziąć w nim udział należy zrealizować dwa proste zadania:

  • pochwalić się swoim archiwum top agrar Polska - wystarczy przesłać nam zdjęcie najstarszych okładek miesięcznika - liczymy na Waszą kreatywność, im ciekawsza kompozycja, tym lepiej!

  • napisać, dlaczego prenumerujesz top agrar Polska?

Konkurs rusza 25.10.2021 i będzie trwał do 25.11.2021 r. Zachęcamy do udziału - do wygrania są nagrody pieniężne 3 x 1000 zł. By zgłosić się do konkursu wystarczy wejść na stronę: https://www.topagrar.pl/konkursy/ i wypełnić formularz pod linkiem "najstarsze okładki top agrar Polska".
Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)