Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Konkursy>

Polska - Szwecja: mecz o wszystko na EURO 2020. Wytypuj wynik i wygraj piłkę z podpisem!

Ależ emocji dostarczyli nam polscy piłkarze w meczu z Hiszpanią! Walka na boisku do końca opłaciła się i Biało-Czerwoni zremisowali 1:1. Tym samym pozostają nadal w grze o wyjście z grupy i dalszy udział w mistrzostwach. Warunek jest jeden: muszą wygrać kolejny mecz ze Szwecją! Dlatego mamy dla Was kolejny piłkarski konkurs!

20 czerwca 2021, 10:08
Tym razem zadaniem konkursowym będzie wytypowanie wyniku meczu Polska – Szwecja, który odbędzie się w środę 23. czerwca o godz. 18:00. Wygrana trafi do dwóch osób, które jako pierwsze wytypują ten wynik prawidłowo. Nagrodą jest piłka Euro 2020 z podpisem redaktora naczelnego top agrar Polska.

Liczy się pierwsze zgłoszenie w konkursie danego uczestnika. Zgłoszenia przyjmujemy do 23.06.2021 do godziny 17:30.Zapoznaj się z regulaminem i wypełnij formularz poniżej. Powodzenia w typowaniu i trzymajmy kciuki za Biało - Czerwonych!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. w Poznaniu przy ul. Metalowej 5 (dalej my/PWR). Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu realizacji  konkursu. Jeśli zdecydowałeś się pozostawać z nami w kontakcie również w celu realizacji przekazu marketingowego i w celu poznania opinii na temat dostarczanych przez PWR usług i treści w ramach badań rynkowych, a także zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Nasz przekaz dostosujemy do Twoich potrzeb w oparciu o przekazane nam teraz i/lub w przyszłości informacje na temat Twojej działalności. Zgodnie z celami przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia zakresu przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, wycofania  w dowolnym momencie każdej z wyrażonych zgód bez wpływu na zgodność przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Masz też prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych siedzibą w Warszawie (00-193) przy ul. Stawki 2. Jeśli masz pytania kontaktuj się z nami (PWR) na adres email: daneosobowe@pwr.agro.pl lub z Inspektorem Ochrony Danych na adres e-mail: iod@pwr.agro.pl więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj: https://rodo.pwr.agro.pl/bralem-udzial-w-konkursie-lub-podobnym-wydarzeniu-tego-rodzaju


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)