Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Konkursy>

Quiz top agrar Polska na Dzień Dziecka - znamy zwycięzców!

Obrazek

Rozstrzygnęliśmy nasz quiz z okazji Dnia Dziecka, w którym nasi Czytelnicy mogli wygrać nagrody dla swoich dzieci. Poznajcie zwycięzców!

Bartłomiej Czekała1 czerwca 2021, 05:48
Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, które do nas dotarły. Spośród nich wyłoniliśmy następujące osoby, do których trafią nasze nagrody:

  • Anna (Złotniki Kujawskie)
  • Angelika (Żółkiewka-Osada)
  • Beata (Strzelce)
  • Eugeniusz (Wąpielsk)
  • Aleksandra (Sierakowice)
Dla zwycięzców mamy 5 zestawów nagród: puzzle, traktor, kubek, książkę „Jak to się kręci” oraz niespodziankę!

Nagrody są już w drodze do osób, które wygrały. A my z okazji Dnia Dziecka chcemy złożyć wszystkim dzieciom naszych Czytelników jak najlepsze życzenia. Niech wszystkie Wasze dni pełne będą uśmiechu, radości i dziecięcej beztroski, a Wasi rodzice i dziadkowie niech was otaczają rodzinnym ciepłem i miłością. Wszystkiego najlepszego od redakcji top agrar Polska!


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)