Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Kronika policyjna>

Taki sąsiad to nie skarb! Wtargnął ciągnikiem na posesję, zniszczył sprzęt i odjechał

Obrazek

Takiego sąsiada chyba nikt sobie nie życzy. Nie dość, że wtargnął ciągnikiem na posesję, zniszczył ogrodzenie i sprzęt, to jeszcze wszczął awanturę!

Dominika Mulak23 stycznia 2022, 17:31
W czwartek, 20 stycznia, przed godz. 16, policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem o pijanym traktorzyście niszczącym posesję w jednej z miejscowości w gminie Bisztynek (woj. warmińsko-mazurskie). 

- 28–latek przyjechał ciągnikiem do sąsiadów i zaczął najeżdżać na stojące tam maszyny rolnicze, uszkodził przyczepę, wysięgnik od obornika, kosiarkę, grabiarkę, beczki, przejechał po sadzonkach świerku, uszkodził bramę i ogrodzeniową siatkę. Awanturował się i krzyczał na właścicieli posesji, a następnie pojechał do siebie - ustalili policjanci.

Funkcjonariusze mężczyznę ujęli już w domu. 28–latek był pijany. Badanie alkomatem wykazało 1,89 promila alkoholu we krwi

Jakby tego było mało, w policyjnych bazach widnieje informacja, o tym, że mieszkaniec gminy Bisztynek ma zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, a tym samym do listy jego przewinień dopisane zostanie przestępstwo naruszenia sądowego zakazu. 

28-letni awanturnik odpowie także za przestępstwo kierowania w stanie nietrzeźwości i przestępstwo zniszczenia cudzej rzeczy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Całkowita wartość zniszczonego mienia zostanie oszacowana przez właścicieli zniszczonej posesji w kolejnych dniach.

Ta sytuacja pokazuje tylko, że nie każdy sąsiad to skarb.

Źródło: www.bartoszyce.policja.gov.pl
Fot. poglądowe


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)