Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Kronika policyjna>

Zabezpieczono ciągniki za 350 tys. zł - maszyny pochodzą z kradzieży?

Obrazek

Policjanci z Lublina zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu zabezpieczyli dwa ciągniki o wartości 350 tys. złotych. Czy jedna z firm zajmujących się handlem maszynami  rolniczymi miała w swojej ofercie sprzęt pochodzący z kradzieży?

Dominika Mulak20 lipca 2020, 12:03
W czwartek policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Lublinie zabezpieczyli na terenie jednej z lubelskich firm zajmujących się handlem maszynami rolniczymi dwa ciągniki o wartości 350 tys. złotych. Podczas wstępnych badań mechanoskopijnych wykonanych przez biegłego z laboratorium KWP w Lublinie okazało się, że podejrzane pojazdy posiadają zmiany w fabrycznych oznaczeniach identyfikacyjnych.

Obecnie ciągniki stoją na parkingu strzeżonym a funkcjonariusze policji wyjaśniają, jak doszło do nielegalnej ingerencji w pole VIN oraz czy maszyny są kradzione.

Źródło i fot. www.lubelska.policja.gov.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)