Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Kronika policyjna>

Zniszczył pole szwagra - próbował zatrzeć ślady zmieniając opony w aucie

Obrazek

Policjanci sejneńskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który zdewastował pole swoim samochodem. Próbował on zatrzeć ślady zmieniając opony, bo jak się później okazało, było to pole jego szwagra.

Dominika Mulak28 października 2020, 15:30
W zeszłą środę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach dostali zgłoszenie, że ktoś zdewastował samochodem pole w Krasnopolu (woj. podlaskie). Jak się okazało, sprawcą zniszczeń był 31-latek. Mało tego, niszczył on zasiane zboże na polu swojego szwagra.

Chcąc zatrzeć ślady przestępstwa, po powrocie do domu zmienił opony w swoim aucie. Nie umknęło to jednak uwadze policjantów, którzy je zabezpieczyli.

- Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a pokrzywdzeni jego wyczynami oszacowali straty, które wyniosły 1600 złotych. 31-latek jeszcze dziś usłyszy zarzut zniszczenia mienia - wyjaśniają mundurowi.

Za popełniony czyn 31-letniemu mieszkańcowi Krasnopola grozi do 5 lat pozbawienia wolności.Źródło i fot.: www.sejny.policja.gov.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)