Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Jesteś w strefie Premium
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Kukurydza>

Nasze webinarium: skuteczne sposoby na chwasty w kukurydzy

Obrazek

Wiele pytań zadawali uczestnicy naszego kukurydzianego webinarium. Na wszystkie z nich starali się odpowiedzieć redaktor Tomasz Czubiński (top agrar Polska) oraz gość specjalny – dr Łukasz Sobiech (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu).

Bartłomiej Czekała6 czerwca 2016, 13:09

Jak pokazało nasze webinarium, kolejny sezon pełen anomali pogodowych (najpierw susza, potem ulewne deszcze w niektórych województwach) przysparza producentom kukurydzy wielu problemów ze skutecznym jej odchwaszczaniem. Metod zwalczania chwastów w kukurydzy jest wiele, ale nie wszystkie są skuteczne tej wiosny. Nasz prelegent dr łukasz Sobiech analizował dla Państwa poszczególne sposoby rozprawiania się z zachwaszczeniem na plantacji.

Pełen zapis naszego webinarium znajdziecie poniżej. Miłego oglądania!Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)