Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Kukurydza>

Atlas szkodników roślin rolniczych – nowa książka dla praktyków

Obrazek

Do sprzedaży w naszym sklepie internetowym www.agrarsklep.pl trafiła najnowsza książka przygotowana przez redakcję „top agrar Polska” - „Atlas szkodników roślin rolniczych dla praktyków”.

Tomasz Czubiński31 października 2017, 12:39
Publikacja ta została przygotowana tak samo jak poprzednie Atlasy top agrar Polska - oprócz zdjęć i sposobu rozpoznawania szkodników podane są informacje o metodach zwalczania, w tym chemiczne środki ochrony roślin. Wśród wielu atlasów obecnych na rynku nasz wyróżnia się właśnie tym, że nie tylko rozpozna się szkodnika, ale także wybierze się metodę jego zwalczania. Ponadto atlas zawiera:
  • setki zdjęć pokazujących obraz szkodnika, jego larw, uszkodzeń a nawet jaj;
  • zamiast tysięcy słów z opisem - barwne ikony charakteryzujące szkodnika,
  • mapy przedstawiające zasięg geograficznych zagrożeń powodowanych przez szkodniki;
  • obrazowe pokazanie rozwoju i momentów zwalczania na wykresach;
  • progi szkodliwości;
  • metody zwalczania i ograniczania bez użycia środków chemicznych;
  • podział substancji czynnych wg mechanizmów działania. temperatury skuteczności, sposobu działania na szkodnika i w roślinie.
Atlas do nabycia na naszych stoiskach, m.in. już podczas AgroShow 2017 oraz w sklepie internetowym www.agrarsklep.pl. Cena dla prenumeratorów 55,00 zł.

Chcesz teraz kupić atlas? Możesz zrobić to TUTAJ.Picture of the author
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)