Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Kukurydza>

Pogotowie polowe: Dobry siew kukurydzy to połowa sukcesu!

Obrazek

Wielu rolników przyspiesza znacznie siewy kukurydzy, nie patrząc na temperaturę gleb i bez odpowiedniego przygotowania siewnika do pracy.

dr Maria WalerowskaDawid KonieczkaBartłomiej Czekała22 kwietnia 2016, 16:26

W tym odcinku pogotowia polowego podpowiadamy jakich błędów uniknąć przy siewie kukurydzy i jak dobrze ustawić siewnik.

Miłego oglądania!

Scenariusz i prowadzenie: dr Maria Walerowska

Gość odcinka: Dawid Konieczka

Zdjęcia i montaż: Bartłomiej Czekała



Picture of the author
Autor Artykułu:dr Maria Walerowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)