Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Uprawa>Kukurydza>

Zapraszamy na seminaria uprawowe!

Obrazek

Tej jesieni mieliśmy prawdziwą inwazję szkodników w rzepaku, a zwłaszcza niespotykaną do tej pory na tak dużą skalę plagę mszyc. Jak sobie z tym poradzić w przyszłości? Czy na produkcji roślinnej nadal można zarobić?

dr Maria Walerowska5 stycznia 2017, 09:55

Na te i inne pytania odpowiedzi uzyskacie na naszych corocznych seminariach uprawowych, na których nie może Was zabraknąć! Tym razem spotkamy się z Wami w styczniu 2017 r. aż w 4 lokalizacjach:

  • 10 stycznia – Lublin;
  • 11 stycznia – Opole;
  • 12 stycznia – Poznań;
  • 13 stycznia – Ostróda.


Naszym ekspertem będzie jak zwykle niezależny doradca agrotechniczny dr Hansgeorg Schönberger z NU Agrar. Podczas spotkań omówi on m.in. problemy minionego i obecnego sezonu agrotechnicznego, przedstawi zalecenia agrotechniczne na wiosnę w rzepaku ozimym i zbożach ozimych.

Ze względu na duże zainteresowanie naszych Czytelników uprawą kukurydzy, przewidzieliśmy również temat dla nich. Nasz ekspert skupi się na zabiegach agrotechnicznych, które zapewniają maksymalizację plonu w każdych warunkach uprawy, także w latach trudnych, kiedy występują anomalie pogodowe.

Dla naszych Prenumeratorów (z ważną kartą) koszt udziału w seminariach to 30 zł, natomiast dla wszystkich osób nie mających prenumeraty i firm będzie to 150 zł. Więcej szczegółowych informacji o lokalizacjach i mapy dojazdu znajdziecie na bieżąco naszej stronie www.topagrar.pl, a także w grudniowym wydaniu naszego miesięcznika.

Już dzisiaj możecie się zapisywać na nasze seminaria wybierając dogodną formę:

We wszystkich lokalizacjach wykłady zaczynamy o godz. 9:00, ale rejestracja zaczyna się już od godz. 8:00.  

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!!!1 z 3
Naszym ekspertem będzie jak zwykle niezależny doradca agrotechniczny dr Hansgeorg Schönberger z NU Agrar.

Naszym ekspertem będzie jak zwykle niezależny doradca agrotechniczny dr Hansgeorg Schönberger z NU Agrar.

2 z 3
Podczas spotkań omówi on m.in. problemy minionego i obecnego sezonu agrotechnicznego.

Podczas spotkań omówi on m.in. problemy minionego i obecnego sezonu agrotechnicznego.

3 z 3
Ze względu na duże zainteresowanie uprawą kukurydzy, przewidzieliśmy również ten temat.

Ze względu na duże zainteresowanie uprawą kukurydzy, przewidzieliśmy również ten temat.

Picture of the author
Autor Artykułu:dr Maria Walerowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)