Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Maszyny rolnicze>

Izydory 2022: John Deere Polska firmą przyjazną rolnikom w kategorii Ciągniki

Obrazek

– Izydory to nagroda, której nie można zamienić na pieniądze, bo przyznawana jest bezpośrednio przez rolników i dlatego jest to ogromne wyróżnienie – mówił na uroczystej gali "Izydory 2022" Bartosz Białas z John Deere Polska. Producent ciągników został wybrany „Firmą przyjazną rolnikom” w kategorii Ciągniki.

4 listopada 2022, 18:45

"Mężczyźni marzą o potężnych i wspaniałych maszynach niezawodnych ciągnikach"

– Powiedzieć, że ciągnik jest podstawą każdego gospodarstwa, to rzecz trywialna. Natomiast jest ta druga strona: mężczyźni marzą o potężnych i wspaniałych maszynach niezawodnych ciągnikach. A wielu z nich marzy o maszynie od zwycięzcy tegorocznej edycji Izydorów, czyli od firmy… John Deere Polska – tak Piotr Chrobot, prezes Polskiego Wydawnictwa Rolniczego ogłosił zwycięzcę plebiscytu w kategorii Ciągniki.

Warto także dodać, że w ścisłym finale w tej kategorii znalazły się także: Claas Polska oraz New Holland.

"To wyróżnienie przyznawane bezpośrednio przez samych rolników"

Odbierający statuetkę Izydora Bartosz Białas, Tactical Marketing Manager w John Deere Polska, podkreślił, że zdobycie Izydora jest niezwykle cenna, ponieważ jest to wyróżnienie przyznawane bezpośrednio przez samych rolników.

– To dla nas bardzo ważne. Odbieramy tą nagrodę po raz kolejny i jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Potwierdza, że droga, którą idziemy jest właściwa i też chcielibyśmy podziękować samym rolnikom, ale też pracownikom, dilerom. Cieszymy się, że nasza firma jest tak blisko rolników – mówił Bartosz Białas.

Dodał również, że nie ma złotej recepty na wygrywanie Izydorów, ale dobra ocena firmy przez rolników wynika z codziennej pracy dilerów i pracowników spółki.

– Wydaje mi się, że ten kontakt z klientem musi być na zasadzie partnerstwa. Rolnik oczekuję tak naprawdę pewnego pakietu doradztwa, dlatego też nasi dilerzy już świadczą usługi „od A do Z”. Nie jest to tylko serwis, nie jest to tylko sprzedaż, ale przede wszystkim doradztwo – przekonuje Bartosz Białas.

Dalsza część artykułu pod materiałem WIDEO:

Jak rolnik może przygotować swoje gospodarstwo w związku z Zielonym Ładem?

Przedstawiciel John Deere Polska, że coraz bardziej restrykcyjny wymogi UE, w tym te związane z Europejskim Zielonym Ładem, dotyczą zarówno rolników, jak i producentów maszyn rolniczych.

– Dlatego nasze maszyny są wyposażone w najnowszą technologię. Nasze opryskiwacze są wyposażone w najnowszą technologię PowrSpray czy też technologia rolnictwa precyzyjnego idealnie wpisuje się w wymogi. Już 20 lat temu wprowadzaliśmy początki rolnictwa precyzyjnego, czyli tego automatycznego prowadzenia maszyny po linii prostej. Ale rolnictwo precyzyjne to również jest współpraca na linii opryskiwacz – ciągnik czy też na linii opryskiwacz – operator i to rolnictwo precyzyjne powaga pomaga nam w dozowaniu właśnie dawek środków ochrony roślin na polu. To jest kluczowe, aby oszczędzać poprzez dostarczanie precyzyjnie odpowiednich dawek pestycydów – dodał Bartosz Białas.

Zobacz jakie jeszcze firmy zdobyły Izydory 2022:

Paweł MikosWażne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)