Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Catros w rozmiarze XL

08.11.2018

Drukuj

Catros w rozmiarze XL

Artykuł dostępny

W skład serii XL wchodzą maszyny o szerokości roboczej 3, 3,5 i 4 m. Nawet największy reprezentant występuje w wersji z ramą sztywną.

r e k l a m aJak już wspomniano Catros XL wyposażony jest w talerze o średnicy 610 mm rozstawione w dwóch rzędach. W porównaniu do standardowych maszyn z linii Catros, w modelach XL zwiększył się nie tylko element roboczy, ale także odstęp pomiędzy sekcjami oraz prześwit. Sporych rozmiarów talerz sprawia, że maszyny dobrze spisują się podczas przykrywania dużych ilości masy organicznej. Dlatego Amazone poleca Catrosa XL do prac na stanowiskach po kukurydzy ziarnowej czy do przyorywania poplonów.

Polecany artykuł

Dni Pola Amazone w LipskuTalerze mogą być delikatnie lub mocno wyziębione. Bez względu na jego rodzaj są one połączone z ramą za pomocą gumowych elastomerów, które pełnią rolę amortyzatorów w przypadku natrafienia elementu roboczego na kamień. Łożyskowanie talerzy jest bezobsługowe.

Catros XL umożliwia uprawę na głębokość od 5 do 16 cm. Zamiany parametrów pracy dokonuje się mechanicznie lub hydraulicznie (opcja). Jak informuje producent prędkość robocza maszyny może dochodzić do aż 18 km/h, co sprawia, że maszyna jest bardzo wydajna. Minimalne zapotrzebowanie mocy dla modelu 3-m wynosi 120 KM.

pt

Polecane dla Ciebie:

article icon

Jakie dysze, taka kropla

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii