Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Maszyny rolnicze>

Już jutro internetowa wystawa maszyn Joskin

Obrazek

Koronawirus wywraca do góry nogami funkcjonowanie firm i za nic ma sobie kultywowane od lat tradycje. Z tym wyzwaniem zmierzyła się firma Joskin, która 20. edycję tradycyjnych dni otwartych drzwi w pełni zorganizuje w wersji wirtualnej.

Jan Beba22 grudnia 2020, 13:05

Co roku w styczniu ponad 10 tysięcy gości, pasjonujących się maszynami rolniczymi, odwiedzało siedzibę grupy Joskin w Soumagne w Belgii. Bezpośrednie spotkanie w fabryce, to wyjątkowa okazja, żeby obejrzeć wystawione maszyny, poznać kulisy ich produkcji, skorzystać z okazyjnych ofert w sektorze outlet, porozmawiać bezpośrednio z pracownikami firmy czy przejść się między półkami firmowego sklepu.

W tym roku ze względu na ograniczenia epidemiczne, Joskin musiał inaczej podejść do swojej imprezy. Dlatego aby zachować charakter tego wydarzenia, jednocześnie dostosowując się do okoliczności, stworzono w 100% cyfrową alternatywę i zamiast do Soumagne firma zaprasza na www.joskin.com. Event wystartuje już 23 grudnia!

Z tej okazji całkowicie zmieniono firmową stronę, aby była łatwiejsza w obsłudze i bardziej praktyczna. Nowa wersja, bogata w ilustrowane i szczegółowe objaśnienia, dostarcza jasnych odpowiedzi na pytania odwiedzających, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Firma podkreśla, że jest tam wystarczająco dużo informacji, aby dowiedzieć się, jak dobrze zainwestować. Niestety sprzętu nie można zobaczyć i dotknąć w rzeczywistości, ale na stronie znajduje się zupełnie nowy wirtualny salon o powierzchni ponad 14 tys m². Nie wychodząc z domu, bez narażania zdrowia, zwiedzający będą mogli spacerować po salach wystawowych firm Joskin i DistriTE i szczegółowo analizować maszyny. Dodatkowo będzie możliwość oglądania wnętrz maszyn.

Uzupełnieniem nowego wydarzenia będą również filmiki przedstawiające wszystkie usługi oferowane przed i po sprzedaży, a także poszczególne zakłady produkcyjne firmy Joskin (Belgia, Francja i Polska). Wirtualnie dni otwarte pozwolą poznać realia firmy i dowiedzieć się więcej o kulisach produkcji jej sprzętu. Jest też wyjątkowa okazja do poznania ocynkowni znajdującej się w polskim zakładzie firmy w Trzciance! Większa część opisów będzie w języku polskim.1 z 2
Internetowa prezentacja maszyn Joskin – dane techniczne i wyposażenie

Internetowa prezentacja maszyn Joskin – dane techniczne i wyposażenie

2 z 2
Internetowa prezentacja maszyn Joskin – film z pracy

Internetowa prezentacja maszyn Joskin – film z pracy

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)