Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Maszyny rolnicze>

Najnowsze kombajny, brony talerzowe, kultywatory i siewniki na jednym polu - musisz to zobaczyć!

Najnowsze kombajny w łanie jęczmienia, szeroki wachlarz bron talerzowych i kultywatorów do idealnego rozprowadzenia i wymieszania słomy z glebą, to tylko część atrakcji zaplanowanych na 12 lipca pokazów „Żniwa i siew z top agrar i profi”. To trzeba zobaczyć! Szczegółowe informacje i zapisy na www.zniwa.topagrar.pl

Jan BebaKrzysztof Gębski30 czerwca 2022, 01:00

Wiemy, że już podczas żniw ważą się losy właściwego przygotowania stanowiska pod kolejną uprawę, dlatego redakcje: top agrar Polska i Profi Technika Rolnicza wspólnie z firmami z branży agro przygotowały jedyny taki pokaz maszyn w Polsce. Do uczestnictwa zaprosiliśmy czołowych producentów zarówno agregatów bezorkowych, jak i wydajnych pługów w parze z agregatami uprawowo-siewnymi. Łącznie na polu Poznańskiej Hodowli Roślin w Tulcach (gospodarstwo Nagradowice) w pracy zaprezentuje się kilkadziesiąt maszyn!

Z nieustannie poszerzanego asortymentu maszyn rolniczych coraz trudniej wyłuskać odpowiedni model do gospodarstwa, dlatego celem imprezy jest przede wszystkim możliwość bezpośredniego porównania technologii i konkretnych maszyn w tych samych warunkach.

Spotykamy się już 12 lipca na polu Poznańskiej Hodowli Roślin w Tulcach (gospodarstwo Nagradowice), blisko węzła autostradowego Poznań Wschód, zjazd z drogi ekspresowej S5 Kleszczewo na drogę nr 434.

Do zaprezentowania swoich maszyn zaprosiliśmy czołowych producentów z kraju i z zagranicy. Łącznie na stoiskach firm oraz na polu muskuły prężyć będzie ponad trzydzieści maszyn, a wśród nich:

 • kombajny klawiszowe i rotorowe,
 • brony mulczowe, kultywatory i brony talerzowe,
 • opryskiwacze,
 • pługi i agregaty uprawowo-siewne,
 • siewniki do siewu uproszczonego i pasowego
 • maszyna do zbierania kamieni.

Oprócz fachowo komentowanych pokazów zaplanowaliśmy strefę wystawową, gdzie będzie można spotkać się przedstawicielami firm, by obejrzeć maszyny z bliska, wyjaśnić wszelkie wątpliwości, uzyskać poradę i omówić prezentowane rozwiązania. Będą też stoiska firm nasiennych i chemicznych. W trakcie naszego spotkania nie zabraknie interesujących prelekcji, poświęconych nowoczesnym sposobom prowadzenia upraw i co najważniejsze, możliwości osobistego sprawdzenia maszyn na polu testowym. Podczas naszego spotkania odbędzie się także pokaz likwidacji szkody na polu uszkodzonym przez grad.

Program dnia:

 • 9.00 rejestracja
 • 9.15 prezentacje maszyn na stoiskach, prelekcje
 • 10.30 pokaz maszyn
 • 15.00 indywidualne prezentacje maszyn na polach testowych
 • 17.00 zakończenie spotkania
▶ Wstęp tylko dla zarejestrowanych. 
▶ Zapisz się już teraz na www.zniwa.topagrar.pl lub kliknij w obrazek


Wszystko na jednym polu, z dogodnym dojazdem i parkingiem blisko pola pokazowego. Serdecznie zapraszamy!


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Picture of the author
Autor Artykułu:Krzysztof Gębski
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)