Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Maszyny rolnicze>

Nasz pokaz – uprawa pasowa i uproszczona – Agro-Tom

Obrazek

Na pokazie maszyn do uprawy pasowej i uproszczonej zorganizowanym przez naszą redakcję i redakcję „profi” firma Agro-Tom zaprezentowała agregat do siewu uproszczonego ATSU o szerokości roboczej 3 m.

Dawid Konieczka30 kwietnia 2019, 18:17
Agregat ATSU to nowa konstrukcja w ofercie firmy Agro-Tom. Na razie sprzęt oferowany jest w wersji o szerokości 3 m, producent informuje że maszyna oferowana będzie także w większych szerokościach tj. 4 i 6 m. 

Pierwszym elementem agregatu jest hydraulicznie regulowana włóka, która sprawdza się podczas pracy na stanowiskach gdzie wykonano orkę. Następną sekcją są dwa rzędy talerzy uprawiających glebę. Bezpośrednio za nimi pracuje 12 dwutalerzowych redlic wysiewających nawóz. Kolejna sekcją jest wał zagęszczający oponowy. Ostatnia sekcja agregatu to belka z redlicami wysiewającymi, które wyposażone są w rolki dociskowe. Sekcja wysiewająca montowana jest na TUZ, więc w przyszłości będzie można do agregatu można zamontować siewnik punktowy.

Agregat Agro-Tom ATSU wyposażony jest w duży zbiornik 5000 l, 60% jego pojemności przeznaczonych jest na nawóz 40% na nasiona.
 Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)