Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Niezbędnik chemizatora, czyli zanim ruszysz opryskiwaczem w pole...

17.03.2018

Drukuj

Niezbędnik chemizatora, czyli zanim ruszysz opryskiwaczem w pole...

Artykuł dostępny

Każdemu z nas podczas oprysków przytrafiła się przymusowa przerwa w pracy spowodowana np. niedrożnym rozpylaczem. Oczywiście usuniecie tak błahej awarii nie zajmuje sporo czasu, to w przypadku uszkodzenia korpusu rozpylacza nie da się kontynuować zabiegu.

r e k l a m aDlatego warto zabrać ze sobą na pole podręczna skrzynkę, w której umieścimy niezbędne detale, pozwalające szybko uporać się z prostymi awariami.

Co zatem powinno się znaleźć w takim niezbędniku?

Polecany artykuł

Lokalne opryski dronemPodstawowym elementem wyposażenia niezbędnika są rękawice ochronne. Należy pamiętać, że ochronę przed szkodliwym działaniem chemii zapewniają tylko rękawice nitrylowe. Warto także zabrać ze sobą kilka zapasowych rozpylaczy oraz specjalną szczoteczkę do ich czyszczenia.Jeśli chcesz wiedzieć, co jeszcze powinno się znaleźć w niezbędniku chemizatora zapraszamy do kwietniowego wydania top agrar Polska na stronę 208.Czym pryskać, kiedy i na co? Sprawdź naszą bazę środków ochrony roślin!

Polecane dla Ciebie:

article icon

Zboża: początek roku z wzrostami cen

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii