Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Nowa prezes Granit Polska

Obrazek

Nowy rok, nowe twarze w zarządzie Granit Polska, firmy oferującej nie tylko części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych. Maja Działoszyńska wraz z Wojciechem Bonarkiem przejmuje zarządzanie Granit Polska.

Jan Józefowicz20 stycznia 2022, 16:00

Zmiany w zarządzie

Z dniem 1 stycznia 2022 r. Maja Działoszyńska przejęła obowiązki Piotra Linkowskiego w zakresie zarządzania polskim oddziałem Granit Parts. Wraz z Wojciechem Bonarkiem, odpowiedzialnym za obszary zakupów i logistyki, będzie tworzyć zarząd Granit Polska.

W Granit Polska jest odpowiedzialna za sprzedaż, finanse i controlling oraz administrację. Maja Działoszyńska wcześniej przez dziesięć lat pracowała w AGCO. Od 2017 roku pełniła funkcję Manager Distribution Management dla wszystkich marek Grupy AGCO w Polsce oraz członka Zarządu AGCO Corporation w Polsce.


od lewej: Piotr Linkowski, Maja Działoszyńska i Wojciech Bonarek

Wieloletnia wiedza branżowa

"Pani Maja Działoszyńska dzięki swojej wieloletniej wiedzy branżowej jest bardzo cennym nabytkiem dla międzynarodowego zespołu zarządzającego Granit Parts. Cieszymy się, że w przyszłości będziemy mogli wspólnie z nią stawiać czoła ambitnym zadaniom w Granit Polska. Życzymy jej wszystkiego najlepszego z okazji rozpoczęcia pracy w Granit Polska i wielu sukcesów w dalszym rozwoju naszej filii w Polsce", mówi Hans-Peter Fricke, Partner Zarządzający Grupy Fricke, który z radością przyjął nową nominację do zarządu Granit Polska.

Grupa Fricke Maszyny Rolnicze również ze zmianami

Piotr Linkowski, dotychczasowy prezes Granit Polska, podejmuje się nowych zadań w Grupie Fricke. Dołączył on do zespołu zarządzającego Fricke Maszyny Rolnicze, polskiej franczyzy John Deere należącej do Fricke Group.

"Dziękujemy Panu Linkowskiemu za wieloletnią, pełną zaufania współpracę i z nadzieją patrzymy na jego przyszłą rolę w strategicznym rozwoju naszej działalności jako dealera John Deere w Polsce" - dodaje Hans-Peter Fricke.

opr. jj

fot. Granit PolskaPicture of the author
Autor Artykułu:Jan Józefowicz
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)