Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Maszyny rolnicze>

Nowe laboratoria w fabryce Väderstad

Obrazek

Rozmieszczone na dwóch piętrach nowe laboratorium o powierzchni 350 metrów kwadratowych, jest miejscem testowania podzespołów hydraulicznych i innych do maszyn Väderstad.

Jan Beba31 marca 2021, 12:11

Laboratorium zawiera szereg wszechstronnych stanowisk testowych, jak również laboratorium hydrauliczne i warsztat. Skupiono się również na stworzeniu dobrego środowiska pracy z salą konferencyjną, kuchnią, biurem i zapleczem.

– Dzięki temu laboratorium wyznaczamy nowe standardy w zakresie środowiska pracy i nowych możliwości. Grupa ds. testowania systemów opracowała nowy układ, a my skorzystaliśmy z pomocy zewnętrznych architektów i projektantów wnętrz, aby dopracować szczegóły – mówi Mikael Albrecht, kierownik centrum testowego w Väderstad. Nowe laboratorium komponentów będzie istotnym elementem układanki wspierającym organizację w rozwoju lepszych podzespołów i systemów hydraulicznych. Laboratorium nie jest jednak ograniczone tylko do hydrauliki. Już teraz prowadzone są testy, które mają wspierać nasze zespoły innowacyjne, jak również nasze podstawowe produkty.

– W ciągu ostatniego roku znacznie zwiększyły się nasze możliwości symulacyjne i wydajność, a wciąż szukamy kolejnych współpracowników do pracy, także w zakresie testów i projektowania – mówi Mikael Albrecht.

Ciągły rozwój

Od początku istnienia firmy Väderstad, czyli od 1962 roku, ciągłe dążenie do rozwoju i bycie na czele innowacji, postępu i opracowywanie nowych metod jest częścią naszego DNA – informuje producent. Każdego roku znaczna część sprzedaży jest reinwestowana w rozwój, a dzięki temu nowemu przedsięwzięciu Väderstad będzie mógł nadal wprowadzać kolejne innowacje dla rolników na całym świecie. Warto zaznaczyć, że w 2016 roku firma Väderstad otworzyła nowe laboratorium systemów wysiewu, które zajmuje powierzchnię 280 metrów kwadratowych i umożliwia odtworzenie różnych środowisk i symulowanych warunków polowych.1 z 1
Główny zakład marki Väderstad

Główny zakład marki Väderstad

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)